Grzegorz Jakosz

Radosław Sosna świetnie zaprezentował się w sparingu z Unią
0

Odra zwycięska. Na razie w sparingu

Odra Wodzisław pokonała Unię Racibórz 2:0. Był to czwarty mecz sparingowy drużyny Grzegorza Jakosza tej zimy. Do rozpoczęcia ligi został nieco ponad 30 dni.

2014-02-15 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Trener Jakosz może być zadowolony z poczynań Odry na rynku transferowym
0

Odra rośnie w siłę

Arkadiusz Lalko i Piotr Glenc zostali nowymi piłkarzami III-ligowej Odry Wodzisław Śląski.

2014-01-27 00:00 Autor: mkor, źródło: odra.wodzislaw.pl
Pierwszy trening odbył się na sztucznej nawierzchnii boiska przy ZST
0

Odra wznowiła treningi. Są nowi zawodnicy

Z dużymi nadziejami przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczyna Odry Wodzisław. Już na pierwszym treningu pojawili się zawodnicy, którzy mają wzmocnić zespół.

2014-01-19 00:00 Autor: mkor, źródło: odra.wodzislaw.pl
Prezes Odry - Grzegorz Gostyński
0

Prezes i trener Odry odpowiedzą na pytania kibiców

W najbliższy czwartek prezes Odry - Grzegorz Gostyński i trener - Grzegorz Jakosz, będą do dyspozycji kibiców. W klubokawiarni "Krzyżówka" obaj panowie podsumują minioną rundę i odpowiedzą na pytania fanów.

2013-12-08 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

III liga: ostatnia kolejka w tym roku

Przyszłość Rogów pogrążona jest w wielkim kryzysie, a wysoka porażka w Bielsko-Białej dobitnie o tym świadczy. Natomiast piłkarze Odry Wodzisław mogą żałować, że tak późno zaczęli zdobywać punkty. Za nami ostatnia kolejka III ligi w tym roku.

2013-11-18 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

Metamorfoza Odry

Odra Wodzisław wygrała drugi mecz z rzędu. Tym razem, zespół Grzegorza Jakosza pokonał na wyjeździe Polonię Głubczycę aż 3-0!

2013-11-04 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław Śl.
0

III liga: Odra bez niespodzianki, Przyszłość przegrywa z Górnikiem

III-ligowcy rozpoczęli rundę rewanżową. Zarówno Odra Wodzisław, jak i Przyszłość Rogów 12. kolejkę gier muszą zapisać na straty.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
Mateusz Łobaczewski z tradycyjnym tortem dla piłkarza meczu
1

III liga: Odra wreszcie wygrywa. Gol prawie z połowy boiska!

Odra Wodzisław wreszcie przerwała czarną serię porażek i pokonała u siebie Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0. Jedynego gola zdobył Mateusz Balcer.

2013-10-13 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Czy piłkarze Odry wreszcie przypomną sobie jak smakuje zdobyty gol?
0

Górale na przełamanie? Odra gra z Podbeskidziem

W sobotę Odra Wodzisław spróbuje przerwać passę ośmiu porażek z rzędu. Na Bogumińską przyjedzie rezerowowa drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2013-10-11 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Tydzień temu Przyszłość i Odra spotkały się w bezpośrednim starciu. Drużyna z Rogowa wygrała jednym golem
0

III liga: słabe mecze naszych drużyn. Sezon jak męczarnie, zwłaszcza dla Odry

W III lidze opolsko-śląskiej rozegrano juz 9. kolejkę gier. Nie była ona udana dla Przyszłości Rogów i Odry Wodzisław. Oba nasze zespoły doznały porażki.