Ireneusz Stachowski

0

Bieg Żubra: Tomasz Winkler obronił tytuł

Za nami druga edycja Biegu Żubra. Impreza miała miejsce na  ośrodku Klubu Piłkarskiego Inter Krostoszowice. Mimo lejącego się z nieba żaru który doprowadzał biegaczy i chodziarzy do skrajnego wyczerpania, na starcie zawodów stanęło 167 zawodników.

2014-08-13 07:55 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Forma biegała w Rybniku

Kilku zawodników Formy Wodzisław Śląski wzięło udział w V Rybnickim Półmaratonie Księżycowym. Najwyższe, III miejsce zajęli Robert Zostawa i Ireneusz Stachowski, kórzy wystartowali w sztafecie. Indywidualnie najwyżej, bo XXII był Jacek Krowiak.

2014-07-14 07:59 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nordic Walking na Balatonie: była nawet kategoria rodzinna

Artur Biłek z Lublińca wśród mężczyzn i Katarzyna Śmietana wśród kobiet wygrali kolejną edycję New Balance Korony Śląska Nordic Walking. Impreza się udała - pogoda dopisała, a do startu przystąpiło 50 zawodników.

2014-05-15 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

Biegi: Kanclerz-Januszewska druga w Cieszynie

To były zawody z dużym rozmachem. Ponad 2 tys. biegaczy i 10 kilometrów trasy do pokonania. Zwyciężył Artur Kozłowski z Sieradza, a druga - w swojej kategorii - była Katarzyna Kanclerz-Januszewska z wodzisławskiej Formy.

2014-05-08 07:04 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Forma w Trzebnicy walczyła o podium. Z jakim skutkiem?

Aż cztery II miejsca zdobyli zawodach Nordic Walking reprezentanci wodzisławskiej Formy. A konkurencja była spora. W Pucharze Polski rozegranym w Trzebnicy wystąpiło niemal 300 osób.

2014-05-05 07:00 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Ekipa Formy doceniona w Szymocicach

75 zawodników ze Śląska, a wśród nich 8 reprezentantów wodzisławskiej Formy. W Szymocicach miały zawody zawody z cyklu New Balance Korona Śląska Nordic Walking.

2014-04-23 14:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
11

M.Kieca: Galeria Karuzela to wielki sprawdzian dla lokalnych kupców. Prezydent odpowiada na naszą „ściągę”

Mieczysław Kieca przesłał do naszej redakcji odpowiedź na artykuł „Panie prezydencie, fajnie, że mamy galerię handlową, ale...” Jakie zdaniem prezydenta Wodzisławia są plusy, a jakie zagrożenia nowo powstałej w sercu miasta galerii?

2013-12-09 08:00 Autor: mk
0

III edycja New Balance Korona Śląska IG Nordic Walking za nami

Kolejna, trzecia już edycja New Balance Korona Śląska IG Nordic Walking odbyła się w Narodowe Święto Niepodległości. Zawodnicy rywalizowali na dwóch 4,5 kilometrowych pętlach, w ramach Festiwalu Nordic Walking Krostoszowice.

2012-11-16 00:00 Autor: gs
W sobotę II edycja New Balance Korona Śląska IG Nordic Walking
0

W najbliższą sobotę, 20 października na wodzisławskim "Balatonie" rozegrane zostaną zawody II edycji New Balance Korona Śląska IG Nordic Walking. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich fanów chodzenia z kijkami.

2012-10-18 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.