Jiu-jitsu rydułtowy

Zawodnicy z KS Stein z kolejnymi medalami
0

Aż 10 medali zdobyło dziewięciu zawodników z KS Stein Academy podczas zawodów Silesia Open w Katowicach.

2024-04-16 18:00 Autor: kb
Rydułtowy: Burmistrz odwiedził młodych sportowców
0

W poniedziałek (25 marca) z wizytą do Klubu Sportowego Stein Academy udał się burmistrz Rydułtów, Marcin Połomski.

2024-03-29 17:00 Autor: KB
Superpuchar Polski: kolejne medale dla Stein Academy
0

Zawodnicy Stein Academy po raz kolejny przywieźli z zawodów sporo medali!

2024-03-26 17:00 Autor: KB
Zawodnicy KS STEIN ACADEMY z Rydułtów podbijają województwo dolnośląskie!
0

W sobotę, 11 zawodników klubu KS Stein Academy udało się do miejscowości Oława obok Wrocławia, aby spróbować swoich sił i zmierzyć się z zawodnikami z woj. dolnośląskiego w zawodach Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Jak się okazało zawodnicy spisali się "na medal" -  i to dosłownie, zdobywając medale prawie we wszystkich kategoriach, w jakich zawalczyli.

2024-03-12 12:00 Autor: KB
Liga Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu. Zawodnicy z Rydułtów z medalami
0

Zawodnicy z klubu KS Stein Academy wrócili z Katowic do Rydułtów z workiem medali. Wczoraj odbyła się tam Liga Dzieci i Młodzieży w Jiu-Jitsu Sportowym.

2024-02-19 16:00 Autor: kb
Sukces KS Stein na Mistrzostwach Europy
0

Podczas Mistrzostw Europy CBJJP w Luboniu zawodnicy, dzieci oraz dorośli, z klubu sportowego Stein Academy z Rydułtów zdobyli aż 12 medali!

2023-11-02 15:00 Autor: kb
Rydułtowy: Sukces Krystiana Steina. Został powołany do kadry narodowej
0

W Katowicach odbyły się kolejne zawody w brazylijskim jiu-jitsu. Zaprezentowali się tam również zawodnicy z Rydułtów, z klubu KS Stein Academy. Zawodnicy przywieźli aż 16 medali, a trener zespołu wywalczył powołanie do reprezentacji narodowej.

2023-06-16 16:00 Autor: kb
Rydułtowy: Trener izraelskiego wojska szkolił zawodników
0

Mistrz świata i Europy w bjj trener izraelskiego wojska szkolił zawodników w Rydułtowskim klubie KS STEIN ACADEMY.

2023-06-12 11:00 Autor: kb
Jiu-Jitsu. Krystian Stein z medalem
0

Krystian Stein, trener rydułtowskiego klubu KS Stein Academy zdobył brązowy medal w OAK Jiu-Jitsu Challenge 2 w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

2023-05-31 16:00 Autor: kb
Rydułtowy: Sukces młodych w Katowicach. Przywieźli aż 8 medali!
0

Młodzi "fighterzy" z klubu KS Stein Academy wzięli w niedzielę (16 kwietnia) udział w Ogólnopolskiej Ligi dzieci i młodzieży w Ju-Jitsu sportowym w Katowicach. Ich udział zakończył się sukcesem. Do miasta wrócili z 8 medalami!

2023-04-18 20:00 Autor: KB