Przyszłość Rogów

0

Przyszłość Rogów lepsza od Unii w Pucharze Polski

Unia Turza zakończyła swoją przygodę w Pucharze Polski. W środowym spotkaniu lepsza okazała się być drużyna Przyszłości Rogów.

2015-08-21 15:00 Autor: mkor, źródło: Unia Turza
Sukces młodzików Unii
0

Drużyna młodzików Unii Turzy Śląska zwyciężyła w turnieju o Puchar Dyrektora Subregionu Zachodniego organizowanego przy współudziale Urzędu Gminy Gorzyce i Wiejskiego Domu Kultury w Gorzycach.

2015-07-12 18:30 Autor: mkor, źródło: Unia Turza
Naprzód Syrynia ograł Polonię Marklowice 3:2
0

Liga okręgowa: Przyszłość przegrywa w meczu na szczycie

To był średnio udany początek wiosny dla naszych drużyn występujących w lidze okręgowej. Przegrało swoje mecze aż sześć ekip: Polonia Marklowice, Naprzód Zawada, Płomień Połomia, Silesia Lubomia, KS 27 Gołkowice i Przyszłość Rogów, która walczy o podium ligowej stawki.

2015-03-24 09:24 Autor: mkor
0

III liga: ostatnia kolejka w tym roku

Przyszłość Rogów pogrążona jest w wielkim kryzysie, a wysoka porażka w Bielsko-Białej dobitnie o tym świadczy. Natomiast piłkarze Odry Wodzisław mogą żałować, że tak późno zaczęli zdobywać punkty. Za nami ostatnia kolejka III ligi w tym roku.

2013-11-18 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

III liga: remis Przyszłości. Jak wygląda tabela?

W 11. kolejce III ligi piłkarskiej Przyszłość Rogów zremisowała na wyjeździe z Polonią Głubczyce 1-1 (0-1).

2013-10-14 00:00 Autor: mkor, źródło: Przyszłość Rogów
Tydzień temu Przyszłość i Odra spotkały się w bezpośrednim starciu. Drużyna z Rogowa wygrała jednym golem
0

III liga: słabe mecze naszych drużyn. Sezon jak męczarnie, zwłaszcza dla Odry

W III lidze opolsko-śląskiej rozegrano juz 9. kolejkę gier. Nie była ona udana dla Przyszłości Rogów i Odry Wodzisław. Oba nasze zespoły doznały porażki.

0

Czy Odra wreszcie się przełamie? Okazja wyborna

Piłkarze Odry już chyba nie pamiętają kiedy wygrali ostatni mecz ligowy. W sobotę okazja, żeby przypomnieli sobie jak smakuje zwycięstwo. Łatwiejszego przeciwinika mieć już nie będą.

2013-09-27 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław
Nie widać końca porażek Odry
0

Chcieli go w Wodzisławiu, a pogrążył Odrę w derbach powiatu

W meczu VIII kolejki III ligi, Przyszłość Rogów wygrała z Odrą Wodzisław 1-0. Jedynego gola w meczu zdobył Kamil Kucharski.

2013-09-21 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

III liga: Przyszłość Rogów vs. Odra Wodzisław

Dzisiaj derby powiatu w Rogowie. W VIII kolejce III ligi, tamtejsza Przyszłość będzie gościła u siebie Odrę Wodzisław.

2013-09-21 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut
Pokonać Górnika!
0

W IV kolejce III ligi piłkarskiej Odra Wodzisław będzie podejmować u siebie rezerwy Górnika Zabrze. Początek meczu dzisiaj o 20:00.

2013-08-24 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut