Robert Zostawa

Zawodnicy wodzisławskiego klubu KS Forma na XXIII Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Knurowie
0

XXIII Międzynarodowy Bieg Uliczny w Knurowie - jak pobiegli zawodnicy wodzisławskiego KS Forma?

27 września w XXIII Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Knurowie wzięli udział zawodnicy wodzisławskiego klubu KS Forma. Na starcie stanęło łącznie 436 zawodników.

2015-10-08 09:00 Autor: ps, źródło: KS Forma Wodzisław Śl.
0

Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego za nami

W ubiegłą niedzielę na obiektach Gosław Sport Center odbył się Festiwal Biegowy o Puchar Starosty Wodzisławskiego.

2015-06-21 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Zawodnicy Formy wzięli udział w czernickim biegu ulicznym

W Boże Ciało odbył się II Czernicki Bieg Uliczny, w którym udział wzięli zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski.

2015-06-17 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Forma biegała w Rybniku

Kilku zawodników Formy Wodzisław Śląski wzięło udział w V Rybnickim Półmaratonie Księżycowym. Najwyższe, III miejsce zajęli Robert Zostawa i Ireneusz Stachowski, kórzy wystartowali w sztafecie. Indywidualnie najwyżej, bo XXII był Jacek Krowiak.

2014-07-14 07:59 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nordic walking: Paweł Mencewicz bliski wygranej

Kijkarze Formy Wodzisław wzięli udział w I Lublinieckim Półmaratonie Nordic Walking. Łącznie na starcie zawodów stanęło 50 zawodników. Najlepiej z wodzisławian zaprezentował się Paweł Mencewicz, który był o krok od zwycięstwa.

2014-05-27 08:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nordic Walking na Balatonie: była nawet kategoria rodzinna

Artur Biłek z Lublińca wśród mężczyzn i Katarzyna Śmietana wśród kobiet wygrali kolejną edycję New Balance Korony Śląska Nordic Walking. Impreza się udała - pogoda dopisała, a do startu przystąpiło 50 zawodników.

2014-05-15 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

Forma w Trzebnicy walczyła o podium. Z jakim skutkiem?

Aż cztery II miejsca zdobyli zawodach Nordic Walking reprezentanci wodzisławskiej Formy. A konkurencja była spora. W Pucharze Polski rozegranym w Trzebnicy wystąpiło niemal 300 osób.

2014-05-05 07:00 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski