Turniej siatkarski

Siatkarki MKS-u Zorza Wodzisław zwyciężyły turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego
0

MKS Zorza Wodzisław zwycięża turniej siatkarski o Puchar Prezydenta Miasta

29 grudnia miał miejsce ostatni sportowy akcent roku 2015 dla siatkarek wodzisławskiej ZORZY. W silnie obsadzonym Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej kadetek o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego, oprócz gospodyń, wzięły udział jedne z najlepszych zespołów w kraju w tej kategorii wiekowej: ŁKS MG13 Łódź i BKS Aluprof Bielsko-Biała.

2016-01-02 12:00 Autor: ps, źródło: MKS Zorza
0

Siatkówka dziewcząt: walczyły o puchar dyrektora MOSiR-u

Coroczny turniej siatkarski o puchar dyrektora MOSiR-u za nami. Na parkiecie pojawiły się siatkarki Zorzy Wodzisław, co podniosło poziom i dodało prestiżu rozgrywce.

2013-11-27 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Weź udział w turniejach siatkówki plażowej

Przed nami cykl turniejów w ramach Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2013 r. Imprezę organizuje siatkarski klub Górnik Radlin.

2013-07-12 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Zorza Wodzisław druga na turnieju w Wieliczce

Przygotowujące się do sezonu zawodniczki Zorzy Wodzisław zajęły drugie miejsce w mocno obsadzonym siatkarskim turnieju w Wieliczce. Zwyciężył zespół Silesii Volley Chorzów/Mysłowice.

2012-09-17 00:00 Autor: gs, źródło: Zorza Wodzisław
Tym razem imprezę połączono ze zbiórką pieniędzy dla małego Adriana z Marklowic
0

Marklowice: charytatywny turniej siatkarski

5 grudnia w Gimnazjum w Marklowicach odbył się III Turniej Mikołajkowy organizowany pod patronatem gminy Marklowice.