Wodzisław Ślaski

III liga: Lechia Dzierżoniów wywozi z Turzy komplet punktów
0

Dzisiejszy mecz miał być dla Unii Turza szansą na zdobycie pierwszych, w tym sezonie, punktów. Tę szansę odebrali im jednak zawodnicy Lechii Dzierżoniów wygrywając dzisiejsze spotkanie 2:1.

2017-08-15 20:32 Autor: PS
III liga: Mecz z Lechią Dzierżoniów szansą na przełamanie dla Unii Turza
0

Unia Turza po dwóch kolejkach pozostaje bez punktu, dzisiaj zawodnicy Piotra Haudera staną przed szansą do zdobycia pierwszych punktów.

2017-08-15 12:58 Autor: PS
Liga okręgowa: Szalony wynik w meczu Granicy Ruptawa z Naprzodem Czyżowice
0

Szalony mecz mają za sobą zawodnicy Naprzodu Czyżowice, którzy w miniony weekend wybrali się walczyć o punkty do spadkowicza z IV ligi Granicy Ruptawa.

2017-08-14 14:44 Autor: PS
Liga okręgowa: Bartłomiej Socha zapewnia Silesii Lubomia trzy punkty w meczu z Rymerem Rybnik
1

Niedzielne spotkanie kończące pierwszą kolejkę rozgrywek Zina klasa okręgowa - II grupa Silesia Lubomia - Rymer Rybnik z przytupem rozpoczęli goście, ale dwie bramki Bartłomieja Sochy po przerwie zapewniły gospodarzom zwycięstwo 2:1.

2017-08-14 09:05 Autor: PS
Liga okręgowa: Odra Wodzisław przywozi trzy punkty z Zawady
0

Pierwsza kolejka dla fanów piłki z Wodzisławia zapowiadała się bardzo ciekawie. Odra Wodzisław wybrała się powalczyć o punkty z totalnie przebudowanym zespołem Naprzodu Zawada.

2017-08-14 08:57 Autor: PS
Quiz: czy rozpoznasz boiska piłkarskie z naszego powiatu ?
3

Na tą niedzielę mamy dla Was quiz sportowy. Przygotowaliśmy 12 fotografii, które przedstawiają boiska piłkarskie z naszego powiatu. Waszym zadaniem będzie rozpoznać jaka drużyna rozgrywa swoje spotkania na danym obiekcie.

2017-08-13 10:43 Autor: PS
Liga okręgowa: Pierwsza kolejka okręgówki przed nami
0

Rozgrywki piłkarskie w naszym powiecie ruszają pełną parą. Wczoraj informowaliśmy o spotkaniach A-klasy. Dziś przyszła pora na ligę okręgową, a tam już w pierwszej kolejce szykuje się kilka ciekawych spotkań.

2017-08-09 12:03 Autor: PS
A-klasa: W ten weekend ruszają rozgrywki
0

Po krótkiej przerwie letniej pora na to aby A-klasowi piłkarze znów wybiegli na boiska. W ten weekend rozegrana zostanie pierwsza kolejka sezonu 2017/2018. Sprawdźcie gdzie i kiedy grają drużyny z naszego powiatu.

2017-08-08 10:06 Autor: PS