Zorza Wodzisław

0

Zorza Wodzisław wciąż czeka na pierwsze punkty

W trzecim spotkaniu na szczeblu siatkarskiej II ligi zawodniczki Zorzy Wodzisław ponownie przegrały spotkanie 0:3 - tym razem uległy na własnym parkiecie zespołowi MCKiS Cargo Jaworzno.

2012-10-16 00:00 Autor: gs
0

Zorza Wodzisław rozbita w Gliwicach

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu w II lidze Zorza Wodzisław uległa 0:3 jednemu z kandydatów do awansu, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Podopieczne Andrzeja Brzezinki przegrały wyraźnie, w setach do 7, 19 i 11.

2012-10-09 00:00 Autor: gs
1

MKS Zorza bez szans na inaugurację ligi

W inauguracyjnym spotkaniu drugoligowych rozgrywek siatkarki Zorzy Wodzisław gładko przegrały na własnym parkiecie z Silesią Volley II Chorzów/Mysłowice 0:3.

2012-10-02 00:00 Autor: gs
0

Zorza rozpoczyna zmagania w II lidze

Już w najbliższą sobotę pojedynkiem z drugim zespołem Silesii Volley Mysłowice/Chorzów drugoligowy sezon rozpoczną siatkarki Zorzy Wodzisław.

2012-09-27 00:00 Autor: gs, źródło: Zorza Wodzisław
MKS Zorza podjemuje STS Victorię Lubliniec w meczu na szczycie
0

Ogromne siatkarskie emocje czekają nas najbliższą sobotę, 7 stycznia w hali Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Jastrzębskiej 136. Zorza Wodzisław podejmować będzie aktualne mistrzynie III ligi siatkówki kobiet - STS Victorię Lubliniec.

2012-01-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
archiwum
0

Zorza Wodzisław wygrywa w świetnym stylu

Kolejne świetne spotkanie rozegrały siatkarki Zorzy Wodzisław Śląski. W miniony czwartek wodzisławianki pokonały na niewygodnej tyskiej hali miejscowy MOSM 3:0.

2011-12-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Zorza
Zawodniczki Zorzy tym razem nie miały się z czego cieszyć
0

MKS Zorza: przykra porażka w Lublińcu

Po ponad dwóch miesiącach bez porażki, po serii 10 zwycięstw z rzędu, 3 grudnia w Lublińcu skończyła się wspaniała seria Zorzy Wodzisław Śląski. Wodzisławianki uległy w trzech setach STS Victorii Lubliniec.

2011-12-05 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS ZORZA
0

Zorza wygrywa w derbowym spotkaniu

Kolejne spotkanie w III lidze rozegrały siatkarki ZORZY. Wodzisławianki podejmowały w meczu derbowym UKS Jedynkę Erbud Rybnik.

2011-11-21 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS ZORZA
Młodziczki Zorzy Wodzisław
1

Młodziczki Zorzy najlepsze w turnieju z okazji Święta Niepodległości

11 listopada w hali Zespołu Szkół nr 3 w Wodzisławiu Śląskim MKS ZORZA zorganizowała turniej młodziczek o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego z okazji Święta Niepodległości.

2011-11-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS ZORZA