zamknij

Wiadomości

26 osób z koronawirusem w jedłownickim Domu Pomocy Społecznej

2020-06-17, Autor: AB

W Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej podopieczni zakazili się koronawirusem.

 

 

 

Reklama

W  Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej u 26 osób potwierdzono obecność koronawirusa.

- Rzeczywiście dosżło do zakażenia się podopiecznych DPS koronawirusem. Jesteśmy w stałym kontakcie z siostrą dyrektor, dostraczamy też niezbędne wsparcie w postaci środków ochronnych - mówi Magdalena Spandel z wodzisławskiego starostwa.

Przypomnijmy ostatnio pisaliśmy o niepokojach parafian związanych z sytuacją na jedłownickiej plebanii: >>Parafia w Jedłowniku uspokaja. Na plebanii nie ma koronawirusa<<

 

Oceń publikację: + 1 + 6 - 1 - 6

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~wodzislawianin1 2020-06-17 12:45:24

  A w Wodzisławiu nadal wszystko POotwierane. Dlaczego pan Kieca i pan Bizoń nie zamkną czasowo urzędów, świątyń, barów?

  7 15
 • ~pietruch 2020-06-17 15:01:43

  ~wodzislawianin1 nie na temat! Siadaj, jedynka!

  10 5
 • ~kristof 2020-06-17 16:36:41

  Nie wiem jak Wy, ale ja mam rozdwojenie jaźni. Uwaga, informacja z 3 kwietnia:
  Mateusz Morawiecki twierdzi, że Polska jest wzorem dla innych państw w sprawie walki z koronawirusem. Tymczasem z dnia na dzień widać, jak bardzo statystyki zmieniają się na niekorzyść naszego kraju. Organizacja Deep Knowledge Group opublikowała indeks opracowany na podstawie współczynnika bezpieczeństwa zdrowotnego w poszczególnych państwach. Już na 7. miejscu rankingu znajdujemy Węgry, na 9. Niemcy, na 11. jest Słowacja, a na 23. Czechy. Dopiero na 44. miejscu znajduje się Polska. Dodajmy: za takimi krajami jak Nigeria, Honduras, Pakistan czy Mołdawia.

  10 8
 • ~puchacz 2020-06-19 20:10:39

  ~~ Kristof... ta organizacja , którą się posiłkujesz czyli Deep Knowledge Group ma takie uznanie w świecie jak Koła Gospodyń Wiejskich czy wiejskie OSP. I OSP i KGW są bardziej uznane i wiarygodne lokalnie niż przytoczona przez ciebie organizacja powstała i działająca w jednym z brytyjskich pubów.

  6 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy najmłodsi uczniowie mogą czuć się bezpiecznie w drodze do szkoły?Oddanych głosów: 115