4 Liga: Odra wygrywa w Bielsku-Białej (1:3)

2023-08-21, Autor: kb

Za nami trzecia kolejka 4 Ligi. Piłkarze Odry Wodzisław odnieśli swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie pokonując Rekord II Bielsko-Biała 3:1.

W meczu 3. kolejki 4 Ligi Odra Wodzisław na wyjeździe zmierzyła się z Rekordem II Bielsko-Biała.

Już w 7. minucie do bramki rywali trafił Gajda i Odra do przerwy prowadziła 1:0.

Po przerwie Gajda dołożył kolejne trafienie, ale chwilę później odpowiedzili gospodarze. Podrażnieni goście zdołali szybko ostudzić zapał gospodarzy. Hattrickiem popisał się skrzydłowy Odry. Ostatecznie wodzisławianie pokonali rywali 3:1.

Kolejne spotkanie Odry już w środę (23 sierpnia). Będzie to spotkanie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik. Odra zagra w Stanowicach z tamtejszym Ruchem.

Rekord II Bielsko-Biała - Odra Wodzisław 1:3

Odra Wodzisław: Wrzosek: Kłosek, Słodowy, Karwot, Wilczek: Kalisz, Wodnicki, Pawełek: Gajda, Powroźnik, Roguła.

Tabela: 4 Liga, grupa: Śląska II

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Puńców 3 7 2 1 0 10-3 2 0 0 9-2 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
2.  MRKS Czechowice-Dziedzice 3 7 2 1 0 6-1 0 1 0 1-1 2 0 0 5-0 1 1 0 1 0 1-1
3.  Odra Wodzisław Śląski 3 7 2 1 0 5-1 0 1 0 0-0 2 0 0 5-1
4.  Polonia Łaziska Górne 3 7 2 1 0 5-2 0 1 0 0-0 2 0 0 5-2
5.  Gwarek Ornontowice 3 6 2 0 1 13-2 1 0 0 9-0 1 0 1 4-2
6.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 6 2 0 1 7-4 0 0 1 1-3 2 0 0 6-1
7.  LKS Tworków 3 5 1 2 0 4-3 1 1 0 4-3 0 1 0 0-0
8.  LKS Bełk 3 4 1 1 1 6-4 1 0 1 6-4 0 1 0 0-0