zamknij

Wiadomości

Chata solna w Rodzinnym Parku Rozrywki już gotowa. Inhalacje - w grudniu

2016-11-16, Autor: mk; źródło: trzywzgorza.pl

Budowa chaty solnej w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” zakończyła się już jakiś czas temu. W ubiegłym tygodniu natomiast dobiegły końca prace nad zagospodarowaniem terenu wokół chatki.

Reklama

Wykonane zostało odpowiednie wzmocnienie skarpy znajdującej się bezpośrednio za chatą. Siatka oraz kostka ażurowa mają za zadanie uchronić przed osuwaniem się ziemi. Następnie powstało dojście do chaty z kostki brukowej, a wokół budowli wysypany został kamień ozdobny. Ponadto cały teren jest wyrównany, a na wiosnę obsiany będzie trawą.

Obecnie trwa kompletowanie dokumentacji budowlanej związanej z powstaniem chaty solnej na Trzech Wzgórzach. - Mamy nadzieję, że już w grudniu zostanie ona udostępniona gościom - mówią urzędnicy.

Korzystanie z chaty będzie płatne. Wkrótce zostanie udostępniony cennik wraz z regulaminem.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 10

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~Dr Svevo 2016-11-16
  11:57:23

  14 6

  Władze nie wiedziały jak ograniczyć liczbę ludzi odwiedzających tą "atrakcję" więc wprowadziło opłaty.Teraz tylko czekać na opłaty od parkingu a potem sukcesywnie huśtawek itd.I tak oto z parku rodzinnego zrobi się komercyjny.

 • ~Piotrek 2016-11-16
  12:39:50

  16 5

  Nie mało, że park jest wybudowany za nasze podatki, co roku płacimy na jego utrzymanie, to jeszcze mamy płacić za "atrakcje"? Chore!
  Nie wspominam już o wielkości tej chatki. Wlezie tam trzech krasnali.
  Niech lepiej naprawią oświetlenie, które w niektórych częściach parku nie działa, co wykorzystali okoliczni menele.

 • ~Kawa 2016-11-16
  21:20:41

  12 1

  Kuriozalnej wielkości jest ta chatka. Moja komórka na ziemniaki jest większa.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.