MKP Odra Centrum zwycięża przy Bogumińskiej w dzień kibica

2015-10-11, Autor: ps, źródło: MKP Odra Centrum
Klub MKP Odra Centrum zorganizował w sobotę 10 października "Dzień Kibica". W ten dzień rozegrano na stadionie przy ul. Bogumińskiej trzy spotkania, wszystkie wygrane przez Odrę Centrum.

Mimo niezbyt przyjemnej pogody nie najgorzej wypadł na stadionie przy ulicy Bogumińskiej 8 „Dzień Kibica”. Radość sprawili przede wszystkim zawodnicy drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski. Najpierw o godzinie 11:00 podopieczni Adama Mokrego pokonali w I Lidze Wojewódzkiej Energetyk ROW Rybnik 4:0, a następnie o godzinie 13:30 na płycie głównej rocznik 2005 klubu MKP Odra Centrum pokonał rówieśników z Rybnika aż 10:1.

W najważniejszym spotkaniu „Dnia Kibica”, o godz. 15:30, seniorzy Odry Centrum podejmowali Polonię Niewiadom. Wynik 3:0 z pewnością zadowolił zgromadzonych na trybunach kibiców. Najpierw w 55 minucie bardzo mocnym uderzeniem z dystansu popisał się kapitan zespołu Bartłomiej Socha, a kilka minut później dobrze obsłużony przez kolegę Remigiusz Wróblewski podwyższa na 2:0. W doliczonym czasie gry po ładnym podaniu Tomasza Zielińskiego bramkę zdobył ponownie Bartłomiej Socha, którego strzał głową zakończył mecz. Podczas przerwy w meczu Zarząd Klubu wręczył młodzieży obecnej na spotkaniu pamiątkowe szaliki klubowe.

Po bezbramkowym remisie gminnych derbów Mszany z Połomią, drużyna MKP Odry Centrum zbliżyła się do lidera A klasy na dwa punkty. Kolejny mecz w Baranowicach, gdzie przeciwnikiem będzie miejscowy LKS.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 9