IV liga: obie Odry na remis

2019-11-04, Autor: red

Odra Wodzisław zremisowała na wyjeździe 1:1 z Dekorem Bełk. Wodzisławianie utracili fotel lidera na rzecz Unii Książenice. Z kolei Odra Centrum podzieliła się punktami na własnym boisku z Wilkami Wilcza.

Odra Wodzisław przywiozła tylko 1 punkt z Bełku. Spotkanie nabrało dramatycznego przebiegu w 74. minucie, gdy za 2 żółte kartki z boiska został wyrzucony zawodnik Odry - Bartosz Pikul.

Gospodarze objęli prowadzenie w 80. minucie po strzale Olczaka. Na szczęście wodzisławianom udało się wyrównać 5 minut później za sprawą gola Sarkiego.

Decor Bełk – Odra Wodzisław Śląski 1:1 (0:0)
Bramki: Olczak – 79. min., Sarki – 85 min.
Czerwona kartka: Pikul (74. min.)

Odra: Wnuk – Słodowy, Lalko, Krzyżok, Dudzik – Sadio (46. min. Dudziński), Zganiacz – Musiolik (77. min. Sarki), Kasprzyk, Tarka (67. min. Juraszczyk) – Pikul.

Z kolei Odra Centrum podzieliła się na własnym boisku z Wilkami Wilcza. Gospodarze dwa razy musieli „gonić” wynik. Gole dla wodzisławian strzelili Mateusz Danieluk i grający trener – Robert Tkocz.

MKP Odra Centrum Wodzisław – Wilki Wilcza 2:2 (0:1)
MKP Odra Centrum: Jona, Witoszek, Skrenik, Gorzawski, Lorenc, Owczarczyk (75 min. Zieliński), Tkocz, Zdunek, Koczy, Danieluk, Odon.