Odra Centrum traci punkt w ostatniej minucie

Po wygranej w Czechowicach-Dziedzicach można było mieć nadzieję, że Odra Centrum odbije się od dna i zacznie w końcu wygrywać. Nic bardziej mylnego, 4. porażka z rzędu stała się faktem.

Zaczęło się bardzo dobrze dla piłkarzy Odry Centrum, bo w 15 minucie Tobiasz Wodecki zdobył pierwszego gola dla MKP i jak się okazało ostatniego. Od 30 minuty goście przejęli inicjatywę.

W 38 minucie wykonali rzut wolny z odległości 25 metrów. Po samobójczym strzale głową Dawida Gajewskiego piłka wylądowała w bramce gospodarzy i do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:1.

Druga bramka padła ponownie po indywidualnej akcji Gajewskiego, który ograł co najmniej 4 obrońców i strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza MKP, Świerczka.

Po raz trzeci Odra Centrum straciła kolejne 3 punkty przy ulicy Bogumińskiej. Wszystkie 3 porażki były po bardzo słabej grze w drugich połowach. Tak było i w dniu meczu, gdzie strata gola miała miejsce w 90 minucie.

Drużyna Wilków Wilcza, prowadzona przez Józefa Dankowskiego w przekroju całego spotkania była drużyną lepszą i miała w swoich szeregach Gajewskiego (były zawodnik Górnika Zabrze), który w znacznym stopniu pomógł gościom wygrać mecz. Zespół MKP ma wyraźny kompleks swojego boiska bo na razie wszystkie punkty zdobył w spotkaniach wyjazdowych.

ODRA CENTRUM 1:2 WILKI WILCZA
1:0 – Wodecki (15 min.)
1:1 – Gajewski (38 min.)
1:2 – Gajewski (90 min.)