Odra Centrum ze zwycięstwem na koniec rundy

2018-11-11, Autor: szuM, źródło: Odra Centrum

Piłkarze MKP Odry Centrum odnieśli zwycięstwo w ostatnim w tym roku kalendarzowym meczu pokonując w derbach powiatu Płomień Połomia.

Zawodnicy MKP Odry Centrum wygrali 1:0 w ostatnim w tym roku kalendarzowym meczu z Płomieniem Połomia. Bramka padła w dziwnych okolicznościach po złym piąstkowaniu bramkarza Płomienia już w 5. minucie spotkania.

W 10. minucie po zagraniu Tobiasza Wodeckiego  Zieliński zdobył drugiego gola ale sędzia podniósł chorągiewkę i pokazał spalonego. Chwilę potem Wodecki trafił w słupek.

MKP miał optyczną przewagę ale w 43. minucie Damian Gorzawski otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Całą drugą połowę gospodarze musieli grać w osłabieniu.

Przewaga Odry Centrum stawała się coraz wyraźniejsza ale bramkarz gości bronił bezbłędnie. Odra Centrum miała mnóstwo niewykorzystanych sytuacji przez co bramka z początkowych minut spotkania okazała się jedyną w tym meczu. Drużyna po słabym początku zakończyła rundę jesienną w środku tabeli, gromadząc 18 punktów ze stosunkiem bramek 21:16.

Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:0 Płomień Połomia

Skład MKP Odry Centrum: Świerczek, Reinhard, Malinowski (kpt), Krzyżok, Krupiński, Zieliński (86 min. Florkowski), Sikorski ( 88 min. Gajda), Cichy, Lukoszek , Gorzawski ( 43 min. czerwona kartka), Wodecki (89 min. Bugdoł)