zamknij

Wiadomości

Wodzisław Śl.: trwa kontrola kuratorium w SP 3

2018-09-10, Autor: tora

Dziś drugi dzień kontroli kuratora oświaty w Szkole Podstawowej nr 3 w Wodzisławiu Śląskim.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Wodzisławiu Śląskim odbywają się dziś normalne lekcje. Pierwszy raz od wtorku.

Reklama

- Kurator spędzi w SP 3 dłuższy czas i sprawdzi, jak przebiegają zajęcia lekcyjne – mówi portalowi tuWodzisław.pl Anna Kij, rzecznik prasowy Kuratorium Oświaty w Katowicach. - Kurator sprawdzi jaki przyjęto podstawy do takiej organizacji zajęć. Kontrola obejmuje zapisy tematów w dzienniku, sprawdzona jest frekwencja. Coś więcej będziemy mogli powiedzieć, kiedy będzie gotowy protokół – dodaje rzeczniczka.

Jak już pisaliśmy w piątek do szkoły pojechał wizytator z kuratorium oświaty na kontrolę po sygnale rodzica ucznia >>>Brud w SP 3 – kurator na kontroli<<<. Dziś drugi dzień kontroli.

Rzeczniczka kuratorium zwraca uwagę, że kuratorium miało zapewnienie organu prowadzącego, w tym przypadku Miasta Wodzisław Śląski, że rok szkolny rozpocznie się bez zakłóceń. Tymczasem w związku z zabrudzeniem obiektu po termomodernizacji uczniowie przez trzy dni nie mieli zajęć w szkole. Środę i czwartek spędzili w plenerze pod opieką wychowawców, zaś piątek był dniem wolnym >>>Uczniowie mają lekcje w plenerze – brud w SP 3<<<.

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 1

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Mieszkaniec 33 2018-09-10 11:49:30

    Dlaczego nie zdecydowano się przenieść na 3 miesiące nauki do innej szkoły? Wtedy skończono by w spokoju remont. Czy tak zrobiono z powodu wyborów? W naszym mieście jeszcze nic władza nie zrobiła na czas, nie mówiąc że każda inwestycja jest niedoszacowana, bo robią poprawki do inwestycji. To jakaś dziwna przypadłość w Wodzisławiu Ślaskim, ale o tym cisza, gdzie rada miasta? Sitwa robi co chce.

    11 1

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy drogi w powiecie wodzisławskim są dobrze odśnieżone?
Oddanych głosów: 155