Wygrana Unii Turza Śląska z imienniczką z Raciborza. Grały też ligi okręgowe

2015-11-10, Autor: ps, źródło: mat. prasowe
Unia Turza Śląska zwyciężyła na własnym stadionie 2:1 z Unią Racibórz. Dzięki wygranej nadal utrzymuje fotel lidera.

8 listopada, w meczu XIV kolejki IV ligi, lider tabeli Unia Turza Śląska zmierzyła się u siebie z Unią Racibórz. Gospodarze mecz ten wygrali 2:1 i dzięki temu zachowują 1. miejsce. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis. Dopiero w 71. minucie udało się piłkarzom z Turzy Śl. przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramki dla gospodarzy strzelili SikorskiKulczyk.

Mecze ligowe grały także ligi okręgowe. W jednym z ciekawszych meczów Polonia Marklowice podejmowała wicelidera tabeli Gwiazdę Skrzyszów. Mecz zakończył się remisem 2:2, co spowodowało spadek Polonii o jedno miejsce w tabeli. Drużyna z Marklowic ustąpiła miejsca Przyszłości Rogów, która swój mecz wygrała.