archwium
0

ZORZA Wodzisław zaprasza na turniej siatkówki

MKS ZORZA Wodzisław Śląski zaprasza wszystkich kibiców na turniej siatkarski "Pożegnanie lata", który już jutro,  10 września odbędzie się w hali SP nr 8 w Wodzisławiu Śląskim.

2011-09-09 2171 Autor: Redakcja, źródło: mkszorza.pl
0

Nartorolki: dobry występ zawodniczek z Wodzisława w Pucharze Polski

Dominika Bielecka zajęła trzecie, a Sonia Fulneczek dziewiąte miejsce na inaugurację Pucharu Polski 2011 w biegach na nartorolkach.

2011-09-08 2876 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Witold Tetłak na podium Mistrzostw Świata.
0

Witold Tetłak trzeci na Mistrzostwach Świata

Witold Tetłak, zawodnik wodzisławskiego klubu sztuk walki ''Czarny Smok'', został brązowym medalistą odbywających się w niemieckim Karlsruhe Mistrzostw Świata federacji WKA w Kickboxingu L-C.

2011-09-07 1623 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Zawodniczki ZORZY mistrzyniami Polski w minisiatkówce
8

Agata Babińska, Weronika Szymura i Marcelina Kępczyńska okazały się najlepsze na rozgrywanym w dniach 03-04.09.2011 r. w Zabrzu XVII Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Kinder+ Sport - nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w tej dyscyplinie.

2011-09-06 2911 Autor: Redakcja, źródło: mkszorza.pl
Kolejne zwycięstwo Odry 1922 Wodzisław
0

Odra 1922 Wodzisław w kolejnym spotkaniu w C klasie pokonała na wyjeździe Piast Leszczyny 1:0.

2011-09-05 1566 Autor: Redakcja, źródło: ssow.pl
Przyszłość Rogów: porażka w Dobrzeniu
0

Po serii czterech spotkań bez porażki zawodnicy Przyszłości Rogów pierwszy raz w tym sezonie zaznali jej smaku. Rogowianie przegrali w wyjazdowym spotkaniu z TOR-em Dobrzeń Wielki 2:3.

2011-09-04 1726 Autor: Redakcja, źródło: przyszlosc.rogow.pl
WDK Czyżowice: ruszyły zajęcia aerobiku
0

1 września, po wakacyjnej przerwie, w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach ruszyły zajęcia aerobiku.

2011-09-03 2573 Autor: Redakcja, źródło DK w Czyżowicach