Kolejne zwycięstwo Odry 1922 Wodzisław

2011-09-05, Autor: Redakcja, źródło: ssow.pl

Odra 1922 Wodzisław w kolejnym spotkaniu w C klasie pokonała na wyjeździe Piast Leszczyny 1:0.

Jedyną bramkę spotkania zdobył w pierwszej połowie bezpośrednio z rzutu wolnego Wojciech Błaszczyk. Inicjatywa w tej części spotkania należała do piłkarzy Odry, którzy jednak nie potrafili podwyższyć prowadzenia. W drugiej połowie gra się wyrównała. Kilka groźnych sytuacji stworzyli sobie zawodnicy Piasta, jednak na posterunku był Miłosz Krzywodajć i wynik nie uległ zmianie.

Dzięki temu zwycięstwu Odra z 6 punktami awansowała na 8. miejsce w tabeli rybnickiej C klasy.

W kolejnym spotkaniu piłkarze Odry podejmą u siebie LKS Zwonowice.

Piast Leszczyny - KP Odra 1922 0:1 (0:1)

0:1 Błaszczyk

Odra: Krzywodajć - Klimek, Bugajski, Cichy, Demus - Fira, Bobrzyk (Powichrowski), Błaszczyk, Psota, Jasiak (Kosiński) - Marcol (Biernat)