Trener Tomasz Babuchowski w Węgierskiej Górce miał mało powodów do zadowolenia
0

Pierwsza porażka Odry w rundzie wiosennej

Pierwszą porażkę w rundzie wiosennej zanotował Start Odra Bogdanowice, który przegrał w Węgierskiej Górce ze Skałką Żabnica 1:2.

2012-04-15 1680 Autor: gs, mat. pras.
3

Zorza Wodzisław o krok od awansu do II ligi

Siatkarki Zorzy Wodzisław wygrały z UKS-em Libero Wałcz w pierwszym spotkaniu Turnieju Finałowego o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet. W związku z wycofaniem się z drużyny UKS I LO Łańcut wodzisławskie zawodniczki są już naprawdę blisko awansu.

2012-04-13 2034 Autor: gs, źródło: mat. pras.
2

Zorza Wodzisław rozpoczyna dziś najważniejszy turniej sezonu

Już w najbliższy piątek siatkarki Zorzy Wodzisław rozpoczną walką w Turnieju Finałowy o awans do II ligi piłki siatkowej kobiet. Wodzisławianki będą gospodyniami zmagań, które w dniach 13-15 kwietnia będą miały miejsce w hali Szkoły Podstawowej nr 8  przy ul. Jastrzębskiej 136.

2012-04-10 3039 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
1

Ważne zwycięstwo Startu Odry na Wielkanoc

Bardzo miłą niespodziankę zafundowali dzisiaj piłkarze wodzisławskim kibicom, pokonując faworyzowaną drużynę Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0. Jedyną bramkę w końcówce spotkania zdobył kapitan drużyny, Grzegorz Kaliciak.

2012-04-07 3742 Autor: Mateusz Wojda
Zagraj w IV Turnieju Piątek Piłkarskich Honorowych Dawców Krwi
0

Zarząd Miejskiego Klubu HDK PCK w Rydułtowach zaprasza do wzięcia udziału w IV Turnieju Piątek Piłkarskich Honorowych Dawców Krwi o puchar Dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.

2012-04-06 1864 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

ZS im. 14 Pułku Powstańców Śląskich najlepszy na siatkarskim parkiecie

ZS im. 14 Pułku Powstańców Śląskich został zwycięzcą XI Edycji Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego i Burmistrza Miasta Radlin.

2012-04-05 2103 Autor: Redakcja, źródło: Starosrtwo Powiatowe
0

Pierwsza kolejka RALP ROW za nami

Po śnie zimowym wznowiła rozgrywki Rybnicka Amatorska Liga Piłkarska ROW, zwana potocznie Ligą ROW. Na starcie nowego sezonu stanęły 22 drużyny podzielone na dwie ligi zrzeszające w sumie 504 zawodników. W 1. lidze bierze udział 12 zespołów, a 2. liga jest 10-cio zespołowa.

2012-04-03 1433 Autor: Tomasz Kowalczuk - Liga ROW
0

Przyszłość Rogów lepsza od Victorii Chrościce

Przyszłość Rogów pokonała na własnym boisku Victorię Chrościce 2:1 w spotkaniu 17. kolejki opolsko-śląskiej III ligi.

2012-04-01 1598 Autor: gs, źródło: mat. pras.