0

Kadetki Olimpii Wodzisław bez litości dla rywalek

Koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski w czwartej kolejce eliminacji do Mistrzostw Polski kadetek KU-16 pokonały we własnej hali drużynę MKS Kędzieżyn Koźle 76:32 (22:8, 15:4, 18:8, 21:12).

2013-10-21 2041 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Unia Turza Śl. lepsza od Górnika Radlin

Za nami derby powiatu w lidze okręgowej. Mecz w Turzy Ślaskiej, pomiędzy tamtejszą LKS Unią, a Górnikiem Radlin zakończył sie zwycięstwem gospodarzy 2-0 (0-0). - W przerwie powiedziałem zawodnikom co myślę o ich grze - stwierdził Jan Adamczyk, trener Unii.

2013-10-20 2558 Autor: Mateusz Kornas
0

III liga: Odra bez niespodzianki, Przyszłość przegrywa z Górnikiem

III-ligowcy rozpoczęli rundę rewanżową. Zarówno Odra Wodzisław, jak i Przyszłość Rogów 12. kolejkę gier muszą zapisać na straty.

2013-10-20 1711 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

Jesienny turniej tenisa stołowego za nami

W minioną niedzielę rozegrany został jesienny turniej tenisa stołowego. Najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Kaczorek, który wygrał kategorię 41-59 lat oraz kategorię open.

2013-10-17 1417 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Olimpia Wodzisław: kolejne zwycięstwo

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach o awans do I ligi kobiet odniosły koszykarki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski. W meczu wyjazdowym Olimpijki pokonały zespół ISSiR Start Wisła 50:72.

2013-10-16 1583 Autor: mkor, źródło: Olimpia Wodzisław
0

Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny: dobre wyniki Wieczorka

Minęło 5 lat od złotego medalu Leszka Blanika na olimpiadzie w Pekinie. Z tej okazji, w radlinskiej "Sokolnii" zorganizowano Międzynarodowy Turniej Gimnastyczny.

2013-10-15 2003 Autor: mkor, źródło: UM Radlin
0

III liga: remis Przyszłości. Jak wygląda tabela?

W 11. kolejce III ligi piłkarskiej Przyszłość Rogów zremisowała na wyjeździe z Polonią Głubczyce 1-1 (0-1).

2013-10-14 2244 Autor: mkor, źródło: Przyszłość Rogów
Mateusz Łobaczewski z tradycyjnym tortem dla piłkarza meczu
1

III liga: Odra wreszcie wygrywa. Gol prawie z połowy boiska!

Odra Wodzisław wreszcie przerwała czarną serię porażek i pokonała u siebie Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0. Jedynego gola zdobył Mateusz Balcer.

2013-10-13 2613 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Pewne zwycięstwo Górnika Pszów

W 11. kolejce IV ligi piłkarskiej, Górnik Pszów pokonał Spójnię Landek 3-1 (1-0).

2013-10-12 1604 Autor: mkor, źródło: Górnik Pszów
Czy piłkarze Odry wreszcie przypomną sobie jak smakuje zdobyty gol?
0

Górale na przełamanie? Odra gra z Podbeskidziem

W sobotę Odra Wodzisław spróbuje przerwać passę ośmiu porażek z rzędu. Na Bogumińską przyjedzie rezerowowa drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2013-10-11 1514 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław