0

Duet na miarę reprezentacji

Dwie koszykarki Olimpii Wodzisław - Katarzyna Pawlik i Wiktoria Grzegorzek wywalczyły awans z kadrą województwa do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. To kolejny dowód na to, że koszykarskie klasy sportowe w wodzisławskim Gimnazjum nr 2 zdają egzamin.

2014-03-05 1675 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Brązowe medale mistrzostw Śląska dla siatkarek Zorzy!

Młodziczki Zorzy Wodzisław z brązowymi medalami mistrzostw Śląska. W turniejach finałowych zmagały się z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała, MKS-em Dwójka Zawiercie i SPS AZS-em Politechniki Częstochowskiej. Ostatnia odsłona walki o tytuł mistrzowski miała miejsce w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim.

2014-03-04 2703 Autor: mkor, źródło: MKS Zorza
0

Bieg Twardziela: uczestnikom towarzyszyły... dziki

106 biegaczy i 20 kijkarzy pokonało dystans prawie 10 km pagórkami w Wodzisławiu Śląskim Blazy. IX Bieg Twardziela przeszedł do historii. Największymi twardzielami okazali się: Mateusz Wolnik wśród biegaczy i Stanisław Gembalczyk pośród kijkarzy.

2014-03-02 2488 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Odra Wodzisław demoluje ligowego rywala!

W niesamowitym gazie byli dzisiaj piłkarze Odry Wodzisław, którzy pokonali w meczu sparingowym Polonię Głubczyce aż 7:2. Ta sama Polonia, jesienią zapoczątkowała serię ośmiu ligowych porażek z rzędu wodzisławskiego zespołu. Teraz wydaje się, że demony przeszłości zostały na dobre przegnane.

2014-03-01 1949 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław