3

Która szkoła ma najlepszych szczypiornistów?

Szkoła Podstawowa nr 15 z Wodzisławia wygrała powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców. Teraz jej uczniowie wystąpią w rozgrywkach rejonowych. Turniej rozegrano w Marklowicach.

2014-03-13 2567 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej: jak spisali się nasi?

W Białce Tatrzańskiej rozegrano Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich. Wystąpiła w nich m.in. drużyna MKS-u Wodzisław.

2014-03-13 1677 Autor: mkor, źródło: skipol, Krzysztof Skorupa
1

Kadetki Olimpii oddalają się od dna tabeli grupy mistrzowskiej

Kadetki ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski pokonały we własnej hali drużynę UKS LA Basket Piekary Śląskie 61:36 (14:14, 15:6, 21:11, 12:5). Świetne zawody rozegrała Katarzyna Pawlik.

2014-03-12 1615 Autor: mkor
0

Zawodnik z Gorzyc wystąpi w ogólnopolskich zawodach narciarstwa alpejskiego

Na co dzień jest uczestnikiem warsztatów terapii zajęciowej i trenuje w klubie olimpiad specjalnych "Tygrysy" Gorzyce. Formę buduje podczas obozów w Wiśle. O kim mowa? O Adamie Ciołczyku, który rzutem na taśmę zakwalifikował się na ogólnopolski mityng Olimpiad Specjalnych w narciarstwie alpejskim. - Trudno przewidzieć co możemy osiągnąć - mówi trener Krzysztof Moskwa. Jutro pierwsze starty.

2014-03-10 1663 Autor: mkor
0

Indywidualne mistrzostwa powiatu w szachach: Rybnik bliski dominacji...

Arkadiusz Bubnowski z Czyżowic został mistrzem powiatu w szachach. Do rywalizacji o ten tytuł stanęło ponad 60 zawodników. Najmłodszy uczestnik imprezy miał 8, a najstarszy 70 lat.

2014-03-10 1714 Autor: mkor
1

Brąz Bieleckiej w mistrzostwach kraju

Dominika Bielecka zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski w biegach narciarskich. Zawodniczka MKS-u Wodzisław tym razem po medal sięgnęła w biegu sprinterskim techniką dowolną. Złota było blisko, tym bardziej, że początkowo wiele na to wskazywało.

2014-03-10 1239 Autor: mkor
W akcji Łukasz Przybyła
0

MKS Wodzisław: wygrali z grypą!

Trzynaste zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Śląska MU-13 odnieśli koszykarze MKS-u Wodzisław. Tym razem pokonali Pogoń Ruda Śląska. W tym meczu musieli sobie radzić bez dwójki podstawowych zawodników – Roberta Szlachty i Szymona Kyrcza. Udanie zastąpili ich inni.

2014-03-09 1650 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
0

Obiecujący początek na ringu Mateusza Filipka

Na ringu stoczył dopiero trzecią walkę, a już zdobył wicemistrzostwo Śląska. Kadet - Mateusz Filipek po tytuł sięgnął w Jaworznie. Na co dzień trenuje w klubie KSW Boxing Odra.

2014-03-07 2266 Autor: mkor, źródło: KSW Boxing
0

MKS Wodzisław: kadeci przegrali w Zabrzu

Kadeci MKS-u Wodzisław na tarczy wrócili z wyjazdowego meczu w Zabrzu. Przegrali tam 71:96 (13:27, 14:21, 24:26, 20:22).

2014-03-06 1415 Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
1

Kadra Odry na wiosnę w III lidze. Co z Walczakiem?

Za nami XIII Turniej Kibiców Odry Wodzisław im. Piotra FABSA Fabjiańczyka. Poznaliśmy tam zawodników, którzy będą bronić barw Odry po zimowej przerwie. Liga staruje już 22 marca, a tydzień wcześniej Odrę czeka rozgrywka pucharowa. Nie wiadomo jeszcze czy od początku do dyspozycji trenera będzie Marek Walczak, ale jego powrót do Wodzisławia wydaje się przesądzony.