Zorza najlepsza w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej
0

Zorza zwyciężyła w Świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej, a MVP turnieju została zawodniczka z Wodzisławia.

2018-12-31 2702 Autor: szuM
MKS Wodzisław: zwycięstwo i pozostanie  w Dywizji A
0

MKS Wodzisław: zwycięstwo i pozostanie w Dywizji A

W Wodzisławiu nie jest łatwo wygrywać z koszykarzami MKS-u. Tym razem przekonali się o tym wicemistrzowie Śląska z poprzedniego sezonu, zespół MOSM Tychy.

2018-12-28 1776 Autor: szuM
Relaks Wodzisław na 4. Grand Prix Polski
0

4. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym za nami. Aż 6 zawodników Relaksu Wodzisław zajęło 1., 2. lub 3. miejsce w swoich kategoriach i uzyskało kwalifikację do turnieju głównego.

2018-12-19 1507 Autor: szuM, źródło: UM Wodzisław Śląski
MKS Wodzisław z kolejną wygraną
0

Koszykarze MKS -u Wodzisław odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z UKS 27 Katowice w meczu śląskich rozgrywek U14M.

2018-12-18 1975 Autor: szuM
Ruszyła Wodzisławska Liga Szkół Podstawowych w szachach
0

Ruszyła Wodzisławska Liga Szkół Podstawowych w szachach. Do zawodów przystąpiło 68 zawodników!

2018-12-14 2125 Autor: szuM
Koszykarze MKS-u wygrali z Mistrzem Śląska
0

MKS zwyciężył z mistrzem Śląska! Z Wodzisławia na tarczy wyjechali koszykarze MOS-u Katowice.

2018-12-13 2319 Autor: szuM
Olimpia Wodzisław lepsza od MKS-u Strzelce Opolskie
0

Młode koszykarki Olimpii Wodzisław wygrały w meczu z MKS-em Strzelce Opolskie. Zdobyły aż o 69 punktów więcej od przeciwniczek!

2018-12-12 2544 Autor: szuM, źródło: ŻKK Olimpia Wodzisław
UKS Baszta z dwoma tytułami Mistrzów Powiatu
0

Liczne grono zawodników Baszty Wodzisław wzięło udział w VIII Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Wodzisławskiego w szachach. Dwoje z nich zostało mistrzami w swoich kategoriach.

2018-12-11 1930 Autor: szuM, źródło: UM Wodzisław Śląski
Turniej minikoszykówki: awans MKS-u Wodzisław do grupy A
0

Młodzi koszykarze MKS-u Wodzisław wzięli udział w turnieju minikoszykówki. Wodzisławianie awansowali po nim do grupy A!