Czarni Otmuchów

0

Ważna wygrana Odry

Piłkarze Odry Wodzisław pokonali na wyjeździe Czarnych Otmuchów 3:0! Drużyna Grzegorza Jakosza wszystkie bramki strzeliła po przerwie. Wysokie zwycięstwo jest ważne zwłaszcza dla układu tabeli.

2014-04-12 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
W meczu ligowym Odra ograła Pniówka 3:1
0

Odra nie grała o punkty, ale utrzymała pozycję w tabeli

W 19. kolejce III ligi Odra Wodzisław nie brała czynnego udziału. Zwycięstwo walkowerem z wycofaną z rozgrywek Przyszłością Rogów sprawiło, że podopieczni Grzegorza Jakosza mogli tej soboty rozegrać sparing.

2014-04-05 00:00 Autor: mkor
Fani Odry dawno już nie cieszyli się ze zwycięstwa swojej drużyny
1

Co z tą Odrą?

Odra Wodzisław zajmuje ostatnie miejsce w tabeli III ligi. Wraz z końcem września drużynę opuścić miał prezes Grzegorz Gostyński. Jak obecnie wygląda sytuacja wewnątrz klubu? Postanowiliśmy to sprawdzić.

2013-10-03 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Tydzień temu Przyszłość i Odra spotkały się w bezpośrednim starciu. Drużyna z Rogowa wygrała jednym golem
0

III liga: słabe mecze naszych drużyn. Sezon jak męczarnie, zwłaszcza dla Odry

W III lidze opolsko-śląskiej rozegrano juz 9. kolejkę gier. Nie była ona udana dla Przyszłości Rogów i Odry Wodzisław. Oba nasze zespoły doznały porażki.

2013-09-30 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

Czy Odra wreszcie się przełamie? Okazja wyborna

Piłkarze Odry już chyba nie pamiętają kiedy wygrali ostatni mecz ligowy. W sobotę okazja, żeby przypomnieli sobie jak smakuje zwycięstwo. Łatwiejszego przeciwinika mieć już nie będą.

2013-09-27 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław