Mistrzostwa Śląska

Kadetki Zorzy Wodzisław Śląski
0

Kadetki Zorzy wicemistrzyniami Śląska

Kolejne trofeum zdobyły siatkarki Zorzy Wodzisław w sezonie 2011/2012. Tym razem tytuł Wicemistrzyń Śląska zdobyły kadetki wodzisławskiego klubu, które wywalczyły srebrne medale w wyczerpującym, pięciodniowym turnieju finałowym w Wodzisławiu Śląskim.

2012-03-07 00:00 Autor: MKS Zorza
2

Zorza Wodzisław mistrzem śląskiej III ligi

Niesamowicie emocjonujący przebieg miała rywalizacja w turnieju finałowym III ligi, rozgrywanym w Wodzisławiu Śląskim. Ostatecznie najlepsze okazały się gospodynie - MKS Zorza Wodzisław Śląski.

2012-02-29 00:00 Autor: MKS Zorza
MKS Zorza przed wodzisławskim turniejem finałowym
0

Zarząd Młodzieżowego Klubu Sportowego ZORZA Wodzisław Śląski serdecznie zaprasza na Turniej Finałowy III ligi piłki siatkowej kobiet, który odbędzie się w dniach 25-27 lutego w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 136.

2012-02-23 00:00 Autor: MKS Zorza
0

W Radlinie obędą się Mistrzostwa Wushu

10 grudnia w radlińskiej Hala MOSiR odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa Śląska Wushu.

2011-12-04 00:00 Autor: Redakcja
Worek medali dla Aligatora Gorzyce
0

Wspaniałym sukcesem dla Aligatora Gorzyce zakończyły się Mistrzostwa Śląska w pływaniu, które przeprowadzono w miniony piątek w Radlinie i w sobotę w Knurowie. W rywalizacji wzięło udział prawie 500 młodych pływaków z ponad 26 klubów z całego śląska.

2011-12-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: UKS Aligator Gorzyce
Siatkarki Zorzy będą walczyć o mistrzostwa Śląska
1

MKS Zorza: znakomita postawa w finałach MŚ

Wodzisławskie siatkarki zawalczą o medal w mistrzostwach Śląska.

Eliza Kowalska w końcowej indywidualnej klasyfikacji całego cyklu zawodów zajęła 2 miejsce
0

Kowalska i Sawicki na podium

Znakomicie zaprezentowali się uczniowie radlińskiej Zespołu Szkół Sportowych w Finale Ligii Klubów Śląskich w pływaniu.

2010-12-22 00:00 Autor: redakcja ; źródło materiały prasowe
Pływacy z Radlina zostali mistrzami Śląska
0

Mistrzynie śląska w pływaniu

19 listopada na pływalni w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska 11-latków w pływaniu. W zawodach wzięło udział 215 zawodników z 23 klubów województwa śląskiego. W tym pływacy z Radlina.

2010-12-03 00:00 Autor: Redakcja; źródło Danuta Gerlich