Odra Wodzisław

0

Odra odnosi drugie zwycięstwo w sezonie!

W meczu 13. kolejki III ligi piłkarskiej, Odra Wodzisław pokonała na własnym boisku LZS Leśnicę 2-1. - Chcieliśmy się dobrze pożegnać z własną publicznością - powiedział trener Grzegorz Jakosz. Gole dla Odry strzelili Mateusz Krupa i Artur Gać.

2013-10-28 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Na Odrę wejdziesz za darmo

Przed nami ostatni w tej rundzie mecz III ligi na stadionie przy ul. Bogumińskiej. Odra gra w sobotę z LZS-em Leśnica. Kibice mogą obejrzeć to spotkanie za darmo. Jest tylko jeden warunek.

2013-10-25 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Radość po zwycięstwie z Podbeskidziem. Grzegorz Jakosz na pierwszym planie
0

Grzegorz Jakosz: potrafimy grać w piłkę

Mijają 2 tygodnie od pierwszego ligowego zwycięstwa Odry w tym sezonie. Zespół wciąż zajmuje jednak ostatnie miejsce w tabeli. Grający trener - Grzegorz Jakosz, jest przekonany, że drużynie brakuje skuteczności. Czy rozstrzela się w sobotę przy Bogumińskiej?

2013-10-24 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

III liga: Odra bez niespodzianki, Przyszłość przegrywa z Górnikiem

III-ligowcy rozpoczęli rundę rewanżową. Zarówno Odra Wodzisław, jak i Przyszłość Rogów 12. kolejkę gier muszą zapisać na straty.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

III liga: remis Przyszłości. Jak wygląda tabela?

W 11. kolejce III ligi piłkarskiej Przyszłość Rogów zremisowała na wyjeździe z Polonią Głubczyce 1-1 (0-1).

2013-10-14 00:00 Autor: mkor, źródło: Przyszłość Rogów
Mateusz Łobaczewski z tradycyjnym tortem dla piłkarza meczu
1

III liga: Odra wreszcie wygrywa. Gol prawie z połowy boiska!

Odra Wodzisław wreszcie przerwała czarną serię porażek i pokonała u siebie Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0. Jedynego gola zdobył Mateusz Balcer.

2013-10-13 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Czy piłkarze Odry wreszcie przypomną sobie jak smakuje zdobyty gol?
0

Górale na przełamanie? Odra gra z Podbeskidziem

W sobotę Odra Wodzisław spróbuje przerwać passę ośmiu porażek z rzędu. Na Bogumińską przyjedzie rezerowowa drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała.

2013-10-11 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Fani Odry dawno już nie cieszyli się ze zwycięstwa swojej drużyny
1

Co z tą Odrą?

Odra Wodzisław zajmuje ostatnie miejsce w tabeli III ligi. Wraz z końcem września drużynę opuścić miał prezes Grzegorz Gostyński. Jak obecnie wygląda sytuacja wewnątrz klubu? Postanowiliśmy to sprawdzić.

2013-10-03 00:00 Autor: Mateusz Kornas
Tydzień temu Przyszłość i Odra spotkały się w bezpośrednim starciu. Drużyna z Rogowa wygrała jednym golem
0

III liga: słabe mecze naszych drużyn. Sezon jak męczarnie, zwłaszcza dla Odry

W III lidze opolsko-śląskiej rozegrano juz 9. kolejkę gier. Nie była ona udana dla Przyszłości Rogów i Odry Wodzisław. Oba nasze zespoły doznały porażki.

2013-09-30 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

Czy Odra wreszcie się przełamie? Okazja wyborna

Piłkarze Odry już chyba nie pamiętają kiedy wygrali ostatni mecz ligowy. W sobotę okazja, żeby przypomnieli sobie jak smakuje zwycięstwo. Łatwiejszego przeciwinika mieć już nie będą.

2013-09-27 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław