Olimpia Wodzisław

Olimpijki zeszły z boiska ze zwycięstwem
0

Nietypowo, bo w poniedziałek 2 marca we własnej hali, podopieczne trenera Damiana Hnidy, zmierzyły się z koszykarkami KSK Stal Brzeg. Dziewczyny zagrały super zawody, gdzie dało się zauważyć, że wraca im „świeżość”.

2020-03-03 07:49 Autor: AB, materiały prasowe
Kadetki U16 Olimpii wygrywają ze Stalą Brzeg
0

8 listopada koszykarki Olimpii Wodzisław z KU16 udały się do Brzegu, by zmierzyć się, z miejscowym KSK Stal Brzeg. Nasze dziewczyny stanęły na wysokości zadania i zwyciężyły 59:39 (7:12, 16:14, 23:9, 13:4).

2019-11-12 16:13 Autor: AM, źródło: Facebook Olimpia
Trzecia wygrana z rzędu młodych koszykarek Olimpii Wodzisław
0

Koszykarki Olimpii U13 z kolejnym zwycięstwem.

2019-11-05 16:00 Autor: AM, źródło Olimpia Wodzisław
Młodziczki Olimpii ósmą drużyną w Polsce!
0

Koszykarki wodzisławskiej Olimpii z Żyrardowa wracają z tarczą i na tarczy. Zajęcie ostatniego miejsca w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Młodziczek U14 to największy sukces w historii grup młodzieżowych klubu! Wodzisławskie koszykarki to ósma najlepsza drużyna w kraju!

2019-06-04 15:06 Autor: ig, materiały prasowe
Historyczny sukces ŻKK Olimpia: wodzisławianki w finale Mistrzostw Polski !
0

W miniony weekend Młodziczki Starsze wodzisławskiej Olimpii wywalczyły awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U14. To najlepszy wynik w historii klubu!

2019-05-13 10:09 Autor: ig
Półfinały Mistrzostw Polski U14 kobiet w Wodzisławiu Śląskim
0

Koszykówka na dobre rozgościła się w hali sportowej ZSP nr 7 w Wodzisławiu Śląskim. Już w najbliższy weekend nasze koszykarki powalczą o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U14. Polski Związek Koszykówki po raz kolejny przyznał prawo organizacji turnieju wodzisławskiej Olimpii.

2019-05-07 14:22 Autor: ig
Olimpia wywalczyła awans do półfinału mistrzostw Polski!
0

Po trzech dniach zaciętego boju poznaliśmy zwycięzców turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski w koszykówce kobiet U14. W decydującym starciu wodzisławskie koszykarki pokonały rywalki z UKS Huragan Wołomin, tym samym zdobywając drugie, premiowane awansem do półfinału miejsce. To największy sukces w historii grup młodzieżowych Olimpii.

2019-04-15 09:20 Autor: ig
ŻKK Olimpia organizatorem turnieju ćwierćfinałowego U14!
0

Polski Związek Koszykówki przyznał prawo organizacji turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw polski w koszykówce kobiet U14 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski. To wielkie wyróżnienie dla wodzisławskiego zespołu. Turniej rozgrywany będzie w hali sportowej ZSP nr 7.

2019-04-05 13:41 Autor: ig
Martyna Jasiulewicz z powołaniem do Reprezentacji U20
0

Trener Krzysztof Szewczyk ogłosił dzisiaj powołania za zgrupowanie kadry koszykarek U20. Wśród 16 powołanych dziewczyn znalazło się miejsce dla zawodniczki Olimpii Wodzisław - Martyny Jasiulewicz.

2018-04-11 18:02 Autor: PS
1 liga koszykówki kobiet zostaje w Wodzisławiu
1

Dzięki drugiej wygranej w fazie Play Out zawodniczki Olimpii zapewniły sobie utrzymanie w 1 lidze. Tym razem wodzisławianki pokonały MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 54:69.

2018-03-18 17:27 Autor: PS