Szczakowianka Jaworzno

Ostatni mecz Odry w tym sezonie. Stawką utrzymanie!
0

W ostatniej kolejce III ligi sezonu 2012/2013, Odra Wodzisław zagra ze Swornicą Czarnowąsy. Zespół Grzegorza Jakosza wciąż nie może być pewny utrzymania, dlatego szykują się spore emocje. Początek sobotniego meczu przy ul. Bogumińskiej o 17:00.

2013-06-21 19:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Odra gra u siebie: wziąć rewanż za puchar!

Odra jeszcze w tej rundzie nie wygrała meczu i odpadła z Pucharu Polski. W sobotę szansa na podwójną rehabilitację. Do Wodzisławia przyjeżdża bijąca się o awans Odra Opole.

2013-05-03 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
0

Krakowski katem ofensywnej Odry

Sporo sytuacji, odważna gra i... zero punktów. Odra Wodzisław przegrała na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno 0-1. Jedynego gola w 90 minucie meczu strzelił Adam Krakowski.

2013-04-29 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław
Piotr Sowisz przyznaje, że wysoka porażka w Opolu to blamaż jego drużyny
0

Piotr Sowisz o porażce w Opolu: to blamaż

Odra Wodzisław przegrała 0-5 ze swoją imienniczką z Opola i pożegnała się tym samym z Okręgowym Pucharem Polski. Przyczyny porażki tłumaczy trener wodzisławian, Piotr Sowisz.

2013-04-25 00:00 Autor: Mateusz Konas
0

III liga: lider z Rogowa gra u siebie

Przyszłość Rogów w pierwszym tegorocznym meczu na własnym boisku podejmie Szczakowiankę Jaworzno. Początek meczu 30 marca, o godz. 13:00.

2013-03-29 00:00 Autor: mkor, źródło: Przyszłość Rogów
0

Start Odra wygrywa w Jaworznie

- Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej – mówił po ostatnim spotkaniu z TOR-em Dobrzeń Wielki trener Tomasz Babuchowski. Miał rację. W drugim spotkaniu rundy wiosennej Start Odra pokonał na wyjeździe Szczakowiankę Jaworzno 1:0. Jedyną bramkę strzelił w 65. minucie Ariel Dzionsko.

2012-03-31 00:00 Autor: Grzegorz Sekita