Bolesna porażka Unii Turza

2015-04-26, Autor: mkor, źródło: Unia Turza

LKS Unia Turza Śląska przegrała na wyjeździe z GKS Radziechowy Wieprz 1:2 po dramatycznej końcówce.

Podopieczni Jana Adamczyka od początku spotkania mieli inicjatywę i wydawałoby się, że kontrolują mecz, jednakże w pierwszej połowie nie zdołali pokonać Łukasza Byrtka.

Udało im się to dopiero w drugiej połowie, kiedy to na listę strzelców w 59. minucie wpisał się Arkadij Herasymow. Prowadzenia niestety nie udało się utrzymać i już po dwóch minutach był remis za sprawą Łukasza Błasiaka. Na domiar złego czerwoną kartę w 72. minucie zobaczył Paweł Kulczyk.Tuż przed końcem spotkania o zwycięstwie gospodarzy zadecydował gol Piotra Trzopa.

GKS RADZIECHOWY WIEPRZ - UNIA TURZA 2:1 ( 0:0 )
0 - 1  Arkadij Herasymow 59min.
1 - 1  Łukasz Błasiak 61min.
2 - 1  Piotr Trzop 81min.