III liga: Przyszłość Rogów wygrała w Chróścicach

W 2. kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Przyszłość Rogów wygrała na wyjeździe z Victorią Chróścice 3:2.

Po pierwszej połowie w Chróścicach Przyszłość Rogów prowadziła już 2:0. Gole zdobyli Dawid Hanzel i Wojciech Pucka. Po zmianie stron wyrównali piłkarze Victorii. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Damian Polok. W 77. minucie cenne trzy punkty gościom zapewnił Hanzel.

Kolejny mecz piłkarze Przyszłości rozegrają już w środę 24 sierpnia. Do Rogowa przyjedzie lider III ligi, BKS Stal Bielsko-Biała. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00.

Victoria Chróścice - Przyszłość Rogów 2:3 (0:2)