Juniorzy MKS-u pokonali Pogoń Ruda-Śląska

Wysoką wygraną zakończyła się konfrontacja z Pogonią Ruda-Śląska. Podopieczni Marka Malika pokonali swoich rywali 106:77.

W pierwszych trzech kwartach meczu lekką przewagę punktową mieli wodzisławianie. O zwycięstwie jednak zadecydowała dobra gra koszykarzy MKS-u w ostatniej kwarcie tych zawodów zakończona rezultatem 32:13.

Kolejny mecz juniorzy Marka Malika rozegrają dopiero 14 lutego z drużyną DAAS Basket Hills Bielsko-Biała.

MKS Wodzisław Śląski - Pogoń Ruda Śląska 106:77 (24:21, 24:22, 26:21, 32:13)

MKS: Szlachta, Kaczor, Jatczyk, Kądzioła, Bochenko, Płonka, Grabski, Kyrcz, Szlachta, Ptak. Trener Marek Malik

Pogoń: Rotyński, D.Nocoń, M.Nocoń, Janus, Paszek, Jeglorz, Biedal, Bartusek, Jabłoński. Trener Łukasz Celiński-Mysław