MKS Wodzisław: kadeci przegrali w Zabrzu

2014-03-06, Autor: mkor, źródło: MKS Wodzisław
Kadeci MKS-u Wodzisław na tarczy wrócili z wyjazdowego meczu w Zabrzu. Przegrali tam 71:96 (13:27, 14:21, 24:26, 20:22).

Wodzisławianie przespali przede wszystkim pierwszą część spotkania, po której rywal oddalił się na dystans 26 punktów. Dopiero po przerwie gra się wyrównała. Dobrze rozgrywał duet Sebastian WutkeBartosz Wilk, na tablicach aktywnie walczył Kamil Syska, który ostatnio nie grzeszy skutecznością. Bardzo dobrą drugą połowę zaliczył Jakub Wieczorek, a motorem napędowym naszego zespołu był Jan Paryło - najlepszy zawodnik MKS–u w obronie i ataku. Jego forma systematycznie rośnie.

Mimo lepszej postawy drużyny z Wodzisławia, przewaga zabrzan i tak wzrosła. Ostatecznie wygrali oni 96:71.

MKS Zabrze - MKS Wodzisław Śląski 96:71 (27:13, 21:14, 26:24, 22:20)
Punkty dla MKS -u WODZISŁAW Śl. zdobyli: Paryło Jan 21, Wieczorek Jakub 17, Wutke Sebastian 14, Syska Kamil 9, Wilk Bartosz 6, Banasik Bartosz 2, W zawodach brali też udział: Adamczewski Amadeusz, Adamczyk Adrian, Pawliński Karol, Rybiński Iwo. Trener zespołu: Marek Malik

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 1