Odra na remis z Przyszłością Rogów

2012-06-07, Autor: Redakcja
W przedostatnim meczu sezonu Odra zremisowała w Wodzisławiu z Przyszłością Rogów 1:1.

Ozdobą derbów powiatu wodzisławskiego był przepiękny gol Łukasza Stańka. Pomocnik Odry w 32. minucie efektownymi "nożycami" otworzył wynik spotkania.

Przyszłość Rogów wyrównała w 72. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową piłkę do siatki skierował były piłkarz wodzisławskiej Odry Dawid Hanzel.

Tuż przed zakończeniem spotkania gospodarze mieli "piłkę meczową". Sam na sam z bramkarzem Przyszłości znalazł się Paweł Polak, ale nie potrafił on wykorzystać stuprocentowej sytuacji.

Start Odra - Przyszłość Rogów 1:1 (1:0)

1:0 Łukasz Staniek '32
1:1 Dawid Hanzel '72

Odra: Wilczewski - Harmata (80' Cichy), Sławik, Kaliciak, Dzionsko - Polak, Kang Ho Jung (8' Gać), Staniek, Krupa -  Młynek (88' Rybak), Płaza (80' Kamiński)

Przyszłość: Paś – Lalko, Kolisz, Woniakowski (92' Piechaczek), Markiewicz, Wieczorek (60' Glenc), Ciuberek, Cichecki (60' Sałek), Benauer (79. M. Hanzel), D. Hanzel, Robert Żbikowski

Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom)

Żółte kartki: Staniek, Gać, Kamiński - Kolisz, Benauer, Hanzel, Woniakowski