Odra pokonała Raków w barażu o III ligę. Piłkarze walczyli z przeciwnikiem i upałem

2021-06-19, Autor: ab

Pierwszy krok w walce o III ligę zrobiony. Piłkarze Odry pokonali na własnym boisku rezerwy Rakowa.

Mecz Odry i Rakowa odbywał się w tropikalnym upale. Obie drużyny wybiegły na boisko przy Bogumińskiej o godz. 16:00. Na trybunach zasiadło około 700 kibiców, głównie Odry Wodzisław.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy. Już w 8. minucie prowadzenie Dumie Wodzisławia dał Nico Abuladze. Na 2:0 podwyższył w 22. minucie Marcin Wodecki. Goście bramkę kontaktową strzelili już w 26. minucie.

W drugiej połowie upał dał się obu drużynom we znaki, tempo meczu spadło i emocji było jak na lekarstwo.

Rewanżowe spotkanie podopieczni Damian Nowaka rozegrają już we wtorek na stadionie w Częstochowie.

Składy wyjściowe:

Odra Wodzisław: Antkowiak, Białas, Lalko, Wiśniewski, Gać, Krzyżyk, Zdunek, Wodecki, Tarka, Abuladze, Tabala

Raków II Częstochowa: Kubik, Lenartowski, B. Mizgała, Balboa, Chiliński, Tylec, Dzierbicki, Danielczyk, Budnicki, Oziębła, P. Mizgała

Oceń publikację: + 1 + 16 - 1 - 6