Odra pokonała rywala w drugim meczu testowym

2021-07-17, Autor: ab, źródło: Odra Wodzisław

Odra Wodzisław pokonała 4:1 KS Olkusz w drugim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Jedną z bramek dla wodzisławskiego zespołu zdobył Marcin Wodecki, a pozostałe były autorstwa piłkarzy testowanych w naszym klubie.

Pierwsza połowa to kompletna dominacja piłkarzy drużyny z Wodzisławia, którzy nieustannymi atakami nękali bramkę rywala.

- Szczególnie aktywny na lewej stronie był Damian Tarka, który regularnie pokazywał się kolegom do piłek prostopadłych. Świetna gra Odry przełożyła się na trzy zdobyte bramki do przerwy -czytamy w relacji Klubu.

W drugiej połowie na murawie oglądaliśmy jedenastu innych zawodników. Druga część spotkania stała na o wiele niższym poziomie niż pierwsza. Na mniejszą intensywność z pewnością miał wpływ duży upał.

Odra zdołała dołożyć jedną bramkę, a rywale strzelili gola honorowego i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Dumy Wodzisławia.

Skład: Testowany – Testowany, Testowany, Wiśniewski, Testowany – Zdunek, Testowany, Wodecki – Tarka, Testowany, Testowany

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0