Odra przegrała na własnym boisku 1:3

2011-04-11, Autor: Redakcja
Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała takiego wyniku końcowego. Niestety po przerwie wodzisławianie wyraźnie osłabli i nie dotrzymali roku gorzowianom.

Od początku spotkania oba zespoły nie kwapiły się do ataku, co wpływało na obraz gry. Było też sporo niedokładności w podaniach. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, więc perwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

W pierwszych minutach po przerwie dwie groźne akcje stworzyli wodzisławianie. Niewykorzystane, szybko się zemściły. W 70. minucie dośrodkował Kaczmarczyk a wykończył Drozdowicz. GKS objęło prowadzenie, jednak nie na długo. W 72. minucie meczu Odra błyskawicznie odpowiedziała. Nganbe strzelił wyrównującego gola, po tym jak piłka odbiła się od Ulmana.

7 minut później do bramki Odry trafił Michał Ilków-Gołąb. A ostateczny wynik na minutę przed końcem ustalił Drozdowicz.

Odra Wodzisław przegrała z GKP Gorzów 1:3. To stawia ją w mało komfortowej sytuacji. Obednie zajmuje 13. miejsce w tabeli. Piłkarzom pozostaje przeanalizować porażkę, wyciągnąć wnioski i rozpocząć przygotowania do następnego meczu. W Radzionkowie będą wspierani przez liczną grupę swoich fanów.

> Zobacz fotorelację z meczu

Skład drużyn:

Odra: Michał Buchalik - Michał Brzozowski (80. Marek Sobik), Artur Cybulski, Adrian Marek, Robert Caha - Jean Nganbe Nganbe (88. Kamil Bartosiewicz), Daniel Tanżyna, Szymon Jary, Kamil Kuczok, Tomasz Stolpa - Samuelson Odunka (80. Łukasz Skrobacz).

GKP: Kamil Ulman - Michał Ilków-Gołąb, Paweł Grocholski, Radosław Jasiński, Adam Banasiak - Łukasz Małkowski (65. Bartosz Latuszek), Daniel Ciach, AdrianSzukasz oszczędności w firmie?

Łuszkiewicz, Krzysztof Kaczmarczyk - Maciej Górski (84. Paweł Wojciechowski), Emil Drozdowicz.

Bramki: 0:1 Emil Drozdowicz (69-głową), 1:1 Jean Nganbe (73), 1:2 Michał Ilków-Gołąb (78), 1:3 Emil Drozdowicz (89).

Żółta kartka - Odra Wodzisław: Michał Brzozowski. GKP Gorzów Wlkp.: Radosław Jasiński.

Sędzia: Marcin Szrek (Kielce).

Widzów: 1000.