Odra Wodzisław: pół tysiąca kibiców oglądało mecz w C klasie

2011-08-31, Autor: Adam Doliba, źródło: ssow.pl
W swoim pierwszym meczu przy Bogumińskiej Odra Wodzisław pokonała Jedność Rogoźna 2:1.

Mecz Odry Wodzisław z Jednością Rogoźna nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 5. minucie goście wyszli na prowadzenie. Ataki wodzisławian przyniosły efekt dopiero w drugiej połowie. W 65. minucie wyrównał Wacław Bobrzyk. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w ostatnich minutach trzy punkty Odrze zapewnił Dawid Biernat.

Warto dodać, że na meczu z Jednością pojawiło się około pół tysiąca kibiców Odry. Na spotkaniach w C klasie taka ilość fanów to rzadkość.

KP Odra 1922 Wodzisław - Jedność Rogoźna 2:1 (0:1)
Bramki dla Odry: Bobrzyk (65), Biernat (90)

Skład Odry: Krzywodajć - Klimek, Cichy, Bugajski, Demus - Jasiak, Psota, Fira (Dziegieć), Błaszczyk - Bobrzyk, Marcol (Biernat

Widzów: ok. 500