Odra Wodzisław: remis w trzecioligowym debiucie

2021-08-08, Autor: red

Odra Wodzisław w pierwszym meczu na trzecioligowych boiskach zremisowała z Piastem Żmigród 1:1.

Wodzisławianie od 34. minucie przegrywali po bramce dla gości z rutu karnego. Tuż po przerwie, w 50. mimucie stan meczu wyrównał Mateusz Mielczarek.

Bohaterem spotkania był bramkarz Odry. Michał Antkowiak obronił rzut karny i kilka razy uchronił wodzisławian przed utratą bramki.

Odra Wodzisław – Piast Żmigród 1:1 (0:1)

Bramka dla Odry: Mielczarek – 50 min.

Skład wyjściowy: Antkowiak – Lalko, Wiśniewski, Wenglorz, Białas, Musiolik, Wodecki, Zdunek, Tarka, Mielczarek, Borek.

Rezerwowi: Riabowski, Krzyżok, Lenert, Zieliński, Kłosek, Gać.

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 2