Odra Wodzisław remisuje w Namysłowie

2012-08-16, Autor: gs, mat. pras.
Pierwszy punkt w tym sezonie opolsko-śląskiej III ligi zdobyli piłkarze wodzisławskiej Odry. którzy zremisowali 1:1 w wyjazdowym spotkaniu ze Startem Namysłów.

W 8. minucie gry Odra wyszła na prowadzenie. Bramkarza Startu bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego zaskoczył debiutujący w niebiesko-czerwonych barwach Wojciech Franiel. Wodzisławianie przez większość części meczu prowadzili i byli stroną dominującą, nie udało im się jednak zwyciężyć. 10 minut przed zakończeniem meczu gospodarze za sprawą Łukasza Bonara doprowadzili do wyrównania i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

W kolejnym spotkaniu podopieczni Tomasza Babuchowskiego zmierzą się na własnym boisku z Górnikiem Wesoła. Początek meczu w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Start Namysłów - Odra Wodzisław 1:1 (0:1)
0:1 Wojciech Franiel '8
1:1 Łukasz Bonar '80

Start Namysłów: Kuleszka - Zubrzycki, Kozan, Józefkiewicz, Łątka, Wróblewski (60' Tchouague), Szpak, Bonar, Kubot (46' M.Raszewski), Pabiniak, Samborski (78' Fabiszewski)

Odra Wodzisław: Bąkowski - Franiel, Szeja, Jakosz, Gać, Krupa, Młynek('83 Balcer), Zyguła, Staniek, Polak (86' Walczak), Staszewski ('81 Reinhard)

Żółte kartki: Szeja, Krupa

Sędzia: Mirosław Zapotoczny (Kędzierzyn-Koźle)