Odra Wodzisław w III lidze!

2021-06-22, Autor: ww

Odra Wodzisław wywalczyła upragniony awans do III ligi. W drugim meczu barażowym wodzisławianie pokonali na wyjeździe Raków II Częstochowa.

Odra jechała do Częstochowy z jednobramkową przewagą wywalczoną w pierwszym meczu. W rewanżu wodzisławianie również nie dali szans rywalom i pokonali rezerwy Rakowa 4:2.

Gole dla Odry zdobyli: Adrian Tabala 8. minucie oraz Niko Abuladze w 45. i 58. minucie, Maciej Kłosek w 93. minucie.

Od 84. minuty wodzisławianie grali z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce dla zawodnika Rakowa.

> Zobacz fotorelację z pierwszego meczu barażowego Odra - Raków II

Raków II Częstochowa – Odra Wodzisław 2:4

Bramki dla Odry: Adrian Tabala – 8', Niko Abuladze – 45' i 58', Maciej Kłosek 93'.

Skład wyjściowy: Antkowiak, Gać, Lalko, Wiśniewski, Białas, Krzyżok, Zdunek, Wodecki, Zieliński, Abuladze, Tabala.

Oceń publikację: + 1 + 66 - 1 - 8