Odra znów gromi

2011-10-02, Autor: Redakcja, źródło: ssow.pl
W meczu 8. kolejki rybnickiej klasy C Odra 1922 Wodzisław pokonała na własnym boisku KS Kleszczów 7:0.

Odra była w tym spotkaniu stroną wyraźnie dominującą. Przewyższała gości w każdej formacji. Pierwsza bramka dla Odry padła już w 3. minucie, a jej strzelcem był Mateusz Kamiński. Kolejne gole w pierwszej połowie dołożył Artur Cichy. W drugiej części spotkania Odra zdołała strzelić jeszcze jeszcze cztery bramki i zasłużenie wygrała 7:0.

Odra 1922 Wodzisław - KS Kleszczów 7:0 (3:0)

Bramki: Kamiński, Cichy (2x), Biernat (2x), samobójcza, Bobrzyk

Odra: Krzywodajć - Klimek, Cichy, Kamiński (Bugajski), Demus - Jasiak (Psota), Błaszczyk, Fira, Powichrowski (Kosiński) - Bobrzyk, Marcol (Biernat)