Przyszłość: niesamowity początek i nerwowa końcówka

2011-10-24, Autor: Redakcja
Piłkarze Przyszłości Rogów dopisali na swoje konto kolejne trzy punkty. Tym razem rogowianie na własnym boisku pokonali LZS Piotrówkę.

Przyszłość rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia. Po 5 minutach gospodarze prowadzili już 2:0 po strzałach Hanzla (3 min.) i Szkatuły (5. min.).

Rogowianom mecz skomplikowała kontrowersyjna decyzja sędziego, który w 56. minucie w kontrowersyjnych okolicznościach wyrzucił z boiska za drugą żółtą kartkę Ciuberka. Drużyna Przyszłości dzielnie odpierała ataki goście do 78. minuty, gdy napastnik LZS – Sobotta przelobował z 25 metrów Łobaczewskiego.

Na szczęście, wynik meczu do końca nie uległ zmianie i rogowianie wzbogacili swoje konto o 3 punkty. Po 12. kolejkach Przyszłość w tabeli III ligi zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 14 punktów.

Przyszłość Rogów – LZS Piotrówka 2:1 (2:0)

1:0 Hanzel - 3'

2:0 – Szkatuła - 5'

2:1 – Sobotta – 78'

Przyszłość: Łobaczewski – Woniakowski, Sander, Pucka, Marcinkowski – Kachel, Ciuberek, Sałek (60. Markiewicz), Szkatuła (67. Żbikowski II) – Hanzel (90. Benauer), Żbikowski I (86. Hudek).