Przyszłość Rogów: na inaugurację remis z Odrą

W I kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Przyszłość Rogów zremisowała z Odrą Opole 1:1.

Na inaugurację rozgrywek III ligi piłkarzom Przyszłości Rogów przyszło się zmierzyć z jednym z faworytów rozgrywek, Odrą Opole. Jak się okazało, rywal nie był taki straszny i beniaminek z Rogowa przez większość spotkania nadawał ton grze. Pierwsi gola zdobyli jednak opolanie. Na prowadzenie w 41. minucie wyprowadził ich Tadeusz Tyc. Wyrównanie padło w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisał się Robert Żbikowski. Tym samym Przyszłość zdobyła pierwszy punkt w III lidze.

Przyszłość Rogów – Odra Opole 1:1 (0:1)

0:1 – Tadeusz Tyc (41), 1:1 – Robert Żbikowski (78 – głową)

Przyszłość Rogów: Łobaczewski – Woniakowski, Kolisz, Sander, Marcinkowski – Żbikowski II (46. Szkatuła), Ciuberek (80. Pucka), Sałek (76. Cichecki), Kachel (65. Benauer) – Żbikowski I, Hanzel.