Przyszłość Rogów remisuje w Namysłowie

Przyszłość Rogów po słabym widowisku zremisowała na wyjeździe ze Startem Namysłów 0:0 w 9. kolejce zmagań w opolsko-śląskiej III lidze.

Przyszłość w pierwszej połowie wyraźnie zdominowała defensywnie nastawionych gospodarzy. Rogowianie stworzyli kilka bardzo sytuacji do strzelenia bramki, najlepszej z nich w 20. minucie nie wykorzystał Dawid Hanzel, którego uderzenie w sytuacji sam na sam wybronił Wojciech Stasiowski. W drugiej połowie gra się wyrównała - groźne sytuacje zaczęli stwarzać gracze Startu Namysłów. W kilku sytuacjach byli oni bardzo blisko strzelenia bramki, jednak zapobiegły udane interwencje Rolanda Kachela czy Rafała Niedzieli i mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym.

NKS Start Namysłów - Przyszłość Rogów 0:0 (0:0)

Składy:

Start: Stasiowski - Zalwert, Kozan, Janik, Maciejewski - Bonar (89.Piwowarczyk), Szpak, Wilczyński (90+2.Błach), Ciąglewicz (83.Bojarzyński), Samborski (72.M.Raszewski) - P. Pabiniak.

Przyszłość: Niedziela – Kachel, Woniakowski, Pucka, Marcinkowski – Żbikowski II (62. Benauer), Kolisz, Cichecki (68. Sałek), Szkatuła (77. Wieczorek) – Hanzel, Żbikowski I.

Żółte kartki: Szpak, Kozan - Marcinkowski, Woniakowski