Przyszłość Rogów remisuje z Żabnicą

W meczu 8. kolejki opolsko-śląskiej III ligi Przyszłość Rogów zremisowała u siebie ze Skałką Żabnica 2:2.

Skałka Żabnica objęła prowadzanie już w 5. minucie. Lewą stroną Tomasz Pełka minął Grzegorza Tomalę i dograł do Michaiła Tkaczuka, który strzałem w środek bramki otworzył wynik spotkania. Przyszłość wyrównała w 24. minucie. Dawid Hanzel idealnie dograł do wychodzącego na wolne pole Roberta Żbikowskiego, który świetnie wykończył akcję. Prowadzenie w 65. minucie rogowianom dał również Żbikowski, który strzałem głową zdobył bramkę. Rogowianom zwycięstwo wymknęło się w ostatniej minucie spotkania kiedy to błąd popełnił Grzegorz Tomala, który nie złapał piłki po wysokim dośrodkowaniu na 7. metr. Okazji takiej nie zmarnował Tomasz Janik, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Przyszłość Rogów - Skałka Żabnica 2:2 (1:1)
0:1 Michaił Tkaczuk '5
1:1 Robert Żbikowski '24
2:1 Robert Żbikowski '66
2:2 Tomasz Janik '90

Przyszłość Rogów: Tomala - Woniakowski, Pucka, Kolisz, Marcinkowski, Benauer ( 66' Szkatuła), Cichecki ( 61' Sałek), Kachel, Radosław Żbikowski,  Hanzel ( 79' Markiewicz), Robert Żbikowski ( 89' Wieczorek)

Skałka Żabnica: Steiniger – Jaroszek, Domański, Dudka, Pełka, Gdovicin (66. Kochutek), Janik, Tkaczuk, Biegun (63. Kania), Mbachu (84. Planeta), Szafranśkyj