Przyszłość Rogów rozgromiła Start Bogdanowice

Przyszłość Rogów po świetniej grze rozgromiła w 14. kolejce III ligi Start Bogdanowice 8:0!

Mimo, że do 34 minuty Przyszłość przeważała (m.in. słupek po strzale Dawida Hanzela) nikt nie był w stanie przewidzieć, że rogowianie są w stanie strzelić rywali aż 8 bramek. Wynik otworzył właśnie Hanzel, który wykorzystał dobre podanie Roberta Żbikowskiego. W 38. minucie padł drug gol - Roland Kachel zdobył bramkę strzałem głową po świetnym dośrodkowaniu Wojciecha Sałka. 2 minuty później było już 3:0. Przemysław Szkatuła posłał mocną piłkę pod bramkę gości, a tam niefortunną interwencją popisał się obrońca Startu, który wpakował piłkę do własnej bramki.

Druga połowa rozpoczęła się spokojnie. Przyszłość kontrolowała przebieg gry konstruując coraz groźniejsze akcje. Dało to efekt w 64. minucie. Sałek uderzył z dystansu zdobywając czwartą bramkę dla gospodarzy. W 77. minucie padło kolejne trafienie - Paweł Wieczorek pewnie wykorzystał dobre zagranie Szkatuły. W ostatnich dziesięciu minutach gry padły jeszcze trzy bramki - dwie bramki strzelił Szkatuła, a ostatnie trafienie w meczu zaliczył Wieczorek.

Przyszłość Rogów - Start Bogdanowice 8:0 (3:0)

8:0 Wieczorek'87

Przyszłość: Łobaczewski - Kachel, Sander, Kolisz, Marcinkowski - Radosław Żbikowski (69. Benauer), Ciuberek (81. Hudek), Sałek (74. Cichecki), Szkatuła - Hanzel (69. Wieczorek), Robert Żbikowski

Start: Bąkowski (81. Łagoda) - Lalko, Gużda, Sławik, Jamuła (81. Leszczyński) - Beleć, Krupa, Adamczyk, Turski (55. Kostka), Balcer - Rybak