Przyszłośc Rogów znów zwycięska u siebie

2012-05-07, Autor: gs
Czwarte zwycięstwo w rundzie wiosennej na własnym boisku odnieśli piłkarze Przyszłości Rogów. W spotkaniu 24. kolejki opolsko-śląskiej III ligi zawodnicy Tomasza Sosny pokonali ostatni zespół tabeli, Start Namysłów, 2:0.

Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej połowie za sprawą Dawida Hanzla. W 51. minucie napastnik rogowian strzałem z siedmiu metrów pewnie pokonał Rozmusa i otworzył wynik meczu. 10 minut później D. Hanzel dołożył drugą bramkę. Były zawodnik Odry Wodzisław i MKS-u Kluczbork przedłużył tyłem głowy wyrzuconą z autu piłkę i było 2:0. Wynik spotkania ustalił po kolejnych 10-ciu minutach gry Paweł Wieczorek bez problemu wykańczając świetne podanie strzelca dwóch pierwszych bramek. Goście w ostatnich dwóch kwadransach gry mieli utrudnione zadanie, gdyż przy stanie 1:0 czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Szpak i Start musiał kończyć mecz osłabiony.

Przyszłość Rogów – Start Namysłów 3:0 (0:0)
1-0 Dawid Hanzel 51'
2-0 Dawid Hanzel 61'
3-0 Paweł Wieczorek 71'

Przyszłość: Paś – Radosław Żbikowski (77' Piechaczek), Lalko, Sander, Pucka, Benauer, Kolisz, Ciuberek, Markiewicz (82' M. Hanzel), D. Hanzel, Wieczorek (71' Glenc)

Start: Rozmus - Zajączkowski (87' Urbański), Janik, Józefkiewicz, Łątka, Raszewski (61 Samborski), Bonar, Szpak , Błach (55' Maryniak), Biczysko (78' Ciąglewicz),  P.Pabiniak

Sędzia: Wojciech Białowąs (Opole)
Żółte kartki: Kolisz, D.Hanzel, Ciuberek, Benauer , Lalko - Szpak
Czerwona kartka: Szpak – za dwie żółte