Tomasz Sosna

0

III liga: ostatnia kolejka w tym roku

Przyszłość Rogów pogrążona jest w wielkim kryzysie, a wysoka porażka w Bielsko-Białej dobitnie o tym świadczy. Natomiast piłkarze Odry Wodzisław mogą żałować, że tak późno zaczęli zdobywać punkty. Za nami ostatnia kolejka III ligi w tym roku.

2013-11-18 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

III liga: Odra bez niespodzianki, Przyszłość przegrywa z Górnikiem

III-ligowcy rozpoczęli rundę rewanżową. Zarówno Odra Wodzisław, jak i Przyszłość Rogów 12. kolejkę gier muszą zapisać na straty.

2013-10-20 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
Tydzień temu Przyszłość i Odra spotkały się w bezpośrednim starciu. Drużyna z Rogowa wygrała jednym golem
0

III liga: słabe mecze naszych drużyn. Sezon jak męczarnie, zwłaszcza dla Odry

W III lidze opolsko-śląskiej rozegrano juz 9. kolejkę gier. Nie była ona udana dla Przyszłości Rogów i Odry Wodzisław. Oba nasze zespoły doznały porażki.

Nie widać końca porażek Odry
0

Chcieli go w Wodzisławiu, a pogrążył Odrę w derbach powiatu

W meczu VIII kolejki III ligi, Przyszłość Rogów wygrała z Odrą Wodzisław 1-0. Jedynego gola w meczu zdobył Kamil Kucharski.

2013-09-21 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

III liga: Przyszłość Rogów vs. Odra Wodzisław

Dzisiaj derby powiatu w Rogowie. W VIII kolejce III ligi, tamtejsza Przyszłość będzie gościła u siebie Odrę Wodzisław.

2013-09-21 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut
Pokonać Górnika!
0

W IV kolejce III ligi piłkarskiej Odra Wodzisław będzie podejmować u siebie rezerwy Górnika Zabrze. Początek meczu dzisiaj o 20:00.

2013-08-24 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut
0

III liga: nasze zespoły wciąż bez wygranej

Drugi remis w drugim ligowym meczu. Odra, po podziale punktów na inagurację w Wodzisławiu, tym razem zremisowała w Leśnicy, z tamtejszym LZS-em.

2013-08-14 00:00 Autor: mkor, źródło: 90 minut
2

III liga opolsko-śląska: kolejka pełna remisów

W pięciu sobotnich meczach III ligi opolsko-śląskiej padły aż 4 remisy. Na własnych boiskach punktami podzieliły się też nasze zespoły: Odra Wodzisław i Przyszłość Rogów.

2013-08-11 00:00 Autor: mkor, źródło: BKS Stal Bielsko-Biała, Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów
0

W Rogowie zagości Górnik Zabrze

Dzisiaj Przyszłość Rogów zainaguruje rozgrywki III ligi. Na początek mecz elektryzujący kibiców. Do Rogowa przyjeżdża druga drużyna Górnika Zabrze.

2013-08-10 00:00 Autor: mkor, źródło: Przyszłość Rogów
Piłkarze Odry osiągnęli dobry rezultat w Pawłowicach
0

III liga: Odra robi niespodziankę. Przyszłość wciąż liderem

Odra Wodzisław i Przyszłość Rogów zremisowały swoje wyjzadowe mecze w 25. kolejce III ligi. Zwłaszcza wynik tej pierwszej drużyny należy docenić.

2013-05-19 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Przyszłość Rogów