Relacja LIVE z meczu Unii Turza

2017-11-11, Autor: PS

Kolejnym rywalem Unii Turza będą rezerwy Miedzi Legnica. Sobotnie spotkanie będziemy relacjonować Live.

Po 15 kolejkach Unici mają na swoim koncie 12 punktów i znajdują się w strefie spadkowej. W ostatnim spotkaniu drużyna Józefa Dankowskiego uległa 0:2 BKS-owi Bielsko Biała.

Rywale Unitów do tej pory zgromadzili 17 punktów i zajmują 12 lokatę w tabeli III ligi. W poprzedniej kolejce rezerwy Miedzi zremisowały 1:1 z drużyną Ślęzy Wrocław.

Sobotni mecz będziemy relacjonujemy na żywo prosto ze stadionu przy ul.Bogumińśkiej.

Unia Turza - Miedź II Legnica 3:0 (1:0)

Koniec spotkania, wspaniałe zwycięstwo Unitów.

91' Kolejna kontra i Musiolik na 3:0.

90' Sędzia główny doliczył 3 minuty.

87' Goście przed szansą na zdobycie bramki, pewnie interweniują obrońcy Unii.

85' Unia całą drużyną na swojej połowie, kolejna zmiana w szeregach Unii,  Domin w miejsce Gładkowskiego.

84' Żółta kartka dla Sthanenki.

82' Hanzel i 2:0 dla "Unii. Wspaniała dwójkowa kontra Hanzel Sthanenko i 2:0 dla Unitów.

78' Żółta kartka dla Żylińskiego.

76' Uderzenie Dariusza Pawlusińskiego pewnie broni Smołuch.

75' Zmiana w drużynie gości Tkacz za Piechowiaka.

74' Na boisku leży kapitan Unii.

72' Paś kolejny raz interweniuje poza polem karnym.

71' Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Glenc w miejsce Szymiczka.

70' Pewna interwencja Pasia, uderzał Zatwarnicki.

68' Dariusz Pawlusiński uderza nieclnie będąc niepilnowanym na 14 metrze.

67' Musiolik zatrzymany przez obrońców na 15 metrze.

66' Dobra kontra gospodarzy zatrzymana przez obronę gości.

64' Dobre uderzenie Dariusza Pawlusińskiego, na raty broni Smołuch.

63' Rzut wolny dla gości i Zatwarnicki uderza wysoko nad poprzeczką.

62' Dobre wejście Musiolika, jego dośrodkowanie pewnie wyłapuje bramkarz gości.

61' Groźne uderzenie Hanzela, Smołuch przenosi piłkę nad poprzeczką.

60' Tempo gry nadal nie spada, oba zespoły walczą o zdobycie bramki.

57' Paś drugi raz ratuje Unię, tym razem wychodzi zwycięsko z sytuacji sam na sam.

55' Przewaga Unii, gospodarze ewidentnie chcą zdobyć drugą bramkę.

52' Dariusz Pawlusiński metr obok prawego słupka bramki Smołucha.

51' Krauz wysoko nad bramką.

49' Żółta kartka, Dawid Hanzel.

47' Wyśmienita interwencja Pasia, bramkarz ratuję Unię przed stratą bramki.

46' Zakotłowało się pod bramką Miedzi, przy odrobinie szczęścia mogło być 2:0 dla gospodarzy.

45' Rozpoczynamy II połowę.

45' Koniec pierwszej połowy. Dobre 45 minut w wykonaniu gospodarzy. 1:0

44' Kolejna interwencja Piotra Pasia, tym razem golkiper gospodarzy na 30 metrze.

42' Żółta kartka dla strzelca bramki, Sławomira Musiolika.

39' Zatwarnicki ewidentnie nie ma dziś dobrego dnia 5 dośrodkowanie i 5 nie znajduje adresata.

38' Błąd Sthanenki i goście mają rzut wolny na skraju pola karnego.

36' Wyborna okazja do kontrataku, niestety Hanzel źle przyjmuje piłkę.

34' Hanzel uderza z 20 metrów, piłka ociera się o spojenie bramki Smołucha.

33' Kolejne złe dośrodkowanie Zatwarnickiego, tym razem Piotr Paś spokojnie łapie piłkę.

32' Szymiczek blokuje groźne uderzenie gości.

31' Hanzel wyprowadza kolejną dobrą akcję, niestety Gładkowski źle dośrodkowuje.

29' Dobre dośrodkowanie Dariusza Pawlusińskiego, niestety nikt nie zamknął wrzutki na długim słupku.

27' Kolejny faul tuż przed polem karnym Unitów.

24' Dobra interwencja Pasia, bramkarz Unii wychodzi na 25 metr.

22' Dariusz Pawlusiński strzela z 16 metra, niestety uderzenie zablokował jeden z obrońców.

19' Ciekawa akcja w wykonaniu Dariusza i Dawida Pawlusińskiego.

16' Dawid Pawlusiński sam na sam z bramkarzem, obrońca Miedzi ratuje sytuację ofiarnym wślizgiem.

13' Dawid Hanzel minimalnie obok słupka, centymetry dzieliły Unię od powiększenia prowadzenia.

12' Mateusz Zatwarnicki wysoko nad bramką Piotra Pasia.

11' Rzut wolny dla gości, piłka ustawiona na 17 metrze.

7' Musiolik pięknym udetrzeniem z zza pola karnego wyprowadza Unię na prowadzenie. 1:0

5' Kolejny rzut rożny dla Unii.

4' Dawid Hanzel przed wyśmienitą okazją do zdobycia gola, trafia jednak nieczysto w piłkę.

3' Groźny strzał Pawła Krauza, o centymetry mija słupek.

2' Pierwszy strzał Unii, uderzał Marek Gładkowski.

1' Rozpoczynamy, niech wygra lepszy.

Przed spotkaniem Antoni Piechniczek zostaje honorowym ambasadorem klubu z Turzy Śląskiej.

Zawodnicy wychodzą na boisko za chwilę rozbrzmi pierwszy gwizdek.

Unia: Paś - Staniczek, Kuczok, Dawid Pawlusiński, Zarychta - Gładkowski, Musiolik, Sthanenko, Dariusz Pawlusiński, Szymiczek - Hanzel. Trener Józef Dankowski.

Miedź: Smołuch - Dyr, Chyła, Zawisza, Zatwarnicki - Jaroch, Surmaj, Żyliński, Piechowiak, Pojasek - Krauz. Trener Janusz Kudyba.

Piłkarze obu zespołów wyszli już na rozgrzewkę. Do pierwszego gwizdka pozostało 30 minut.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 2